Listy regionů
19Dub/120

Pohár Josefa Masopusta – krajské finále

S velkými ambicemi odjíždělo mužstvo SOŠ a SOU André Citroëna Boskovice na krajské finále, které se uskutečnilo 11. 4. 2012 v Blansku na fotbalových stadionech na Mlýnské a Údolní ulici.

Los nás svedl do skupiny B společně s SŠ DOS Moravský Krumlov a SOŠ a SOU Břeclav, se kterými jsme se utkali v zápasech na 2 x 20 minut o pořadí ve skupině, které dále určovalo vývoj turnaje. V zápase s Moravským Krumlovem jsme doplatili na neproměňování šancí a zahozenou penaltu,a proto jsme byli nakonec rádi za konečnou 1x1. Po duelu mezi Moravským Krumlovem a Břeclaví 1x2, jsme do utkání s SOŠ a SOU Břeclav vstupovali s vědomím, e vítězství nás posuvá do finále, remíza do boje o 3. místo a porážka do souboje o ,,černého petra“. Ve vyrovnaném utkání, které nepřineslo žádné vyložené šance, spíše boj mezi šestnáctkami jsme v závěru neubránili standartní situaci a prohráli
Ox1.

Na zápas o 5. místo jsme se přemístili na stadion na Mlýnské ulici, kde jsme porazili SPŠ Jedovnice 1x0 a obsadili 5. místo na turnaji.V boji o 3. místo zvítězilo Gymnazium Brno Křenová nad Moravským Krumlovem 2x1 a finále mezi SOŠ a SOU Břeclav a SOŠ a SOU Vyškov museli po výsledku 0x0 rozhodnout až pokutové kopy, ve kterých byla úspěšnější Břeclav a stala se vítězem krajského finále.

Z hlediska organizace je smutné, že pořadatelům nevyšly lépe vstříc členové fotbalového klubu FK Blansko a tudíž se o celý turnaj starali pouze dva lidé, z nichž jeden neustále pendloval mezi oběma stadiony a snažil se zajistit zdárný chod turnaje.

Zdeněk Horák
vychovatel

Mužstvo André Citroëna

Autor redakce

Komentáře (0) Trackbacky (0)

Zatím žádné komentáře.


Zanechejte komentář

Zatím žádné trackbacky