Listy regionů
29Čvn/121

Letní dětský tábor Sněžné – last minute

http://www.taborsnezne.cz/ Na těchto stránkách najdete informace o našem táboře na přípravách na léto. Náš letošní tábor bude v termínu :

20. července -  3. srpna 2012

Ještě je pořád možné se přihlásit, ikdyž trochu

Last Minute.

Jestli s námi plánujete jet, pošlete přihlášku raději hned, začínáme rozdělovat oddíly, vedoucí, dopravu a tak podobně. Kdo nás sleduje ví, že jsme poslední 3 roky byli v táboře Sluníčko, v Trhové Kamenici. Provozovateli jsme velmi vděční, že nás na celou tu dobu vzal pod svá křídla. Bylo nám tam dobře a máme odtud mnoho zážitků.

Nicméně letos jsme se domluvili s provozovatelem našeho tradičního tábora ve Sněžném, že bychom to letos mohli zase dát dohromady. Hned jsme se seběhli se všemi vedoucími a rychle se domluvili, že do toho jdeme. Takže nás letos čeká

VELKÝ RESTART!

 

Budeme zase na Sněžném a uvidíme všechna ta místa! Buchťák, Blatiny, Milovy, Kadov, Podlesí a všechno to ostatní (Svratecké vlisy nevyjímaje). Pokud počasí dá, tak snad stříhneme ten mega dvoudenní cyklo výlet do Boru u Skutče a Toulovcových maštalí.

Pro ty, co s námi nikdy nebyli, několik informací o naší činnosti. Tento tábor nemá žádné speciální zaměření, jako některé vodácké, jezdecké nebo sportovní tábory, patří do kategorie multiaktivitových a malí táborníci v něm  stráví 14 dní plných dobrodružství.

Je určen pro zdravé děti ve věku 6 - 15 let a zaměřuje se na pobyt v přírodě, soutěživé hry a život v kolektivu. Každý rok je pro ně připravena celotáborová hra, která má každý den nejméně jednu etapu. Na letošní téma už padlo několik návrhů, ale ještě nemáme finální rozhodnutí.

Náš tábor má bohatou tradici. Většina vedoucích má mnoholeté zkušenosti a na táboře byli poprvé jako děti. Z roku na rok se snažíme udržovat stálou sestavu, o jejímž složení se na těchto stránkách můžete dočíst. Věříme, že Vám veškeré informace odsud přiblíží naše zaměření a práci s dětmi.

Pokud se chcete dozvědět více o programu minulých ročníků, podívejte se do archívu ročníků 2003 - 2011. Najdete zde stručný záznam každého dne tak, jak jsme je průběžně dávali na stránky. Pokud se chcete dozvědět více, napište si o DVD. Dáváme je každému táborníkovi, ale i nezúčastněným přiblíží prostředí i programovou náplň.

Tonda Karásek, hlavní vedoucí.

Autor redakce

Komentáře (1) Trackbacky (0)
  1. Dobrý večer,ráda byh přihlasila svého syna Dominika Truksu nar.26.4.2004 na Váš tábor prosím zašlete mi emailem bližší info a přihlášku.Děkuji Puchríková


Zanechejte komentář

Zatím žádné trackbacky