Listy regionů
24Čvc/120

Nemocnice Boskovice modernizuje výtahy

V úterý 24. července budou od 7.00 v nemocnici zahájeny práce na celkové rekonstrukci výtahů. Současným výtahům končí životnosti, proto nemocnice přistoupila k jejich rekonstrukci a modernizaci

„O konkrétních termínech zastavení provozu ostatních starých výtahů, jakož i o termínech uvedení do provozu výtahů zrekonstruovaných, bude nemocnice zveřejňovat informace na svých webových stránkách podle skutečného postupu souvisejících prací. Informace budou samozřejmě k dispozici i na recepci nemocnice,“ popisuje Pavel Chvalina, náměstek pro technický úsek nemocnice.

Z důvodu rekonstrukce budou okamžitě vyřazeny z používání výtahy V1 a V2, a za několik dalších dnů i výtah V5 (umístění výtahů viz schéma níže).

„Upozorňujeme, že související práce budou mít významný vliv na chod nemocnice a žádáme proto naše klienty, aby ve vlastním zájmu dbali pokynů našich zaměstnanců k využívání výtahů, které budou v provozu. Zároveň se omlouváme za dočasné komplikace související s výměnou výtahů, jejich provedení je však naprosto nezbytné“, dodává Pavel Chvalina.

Výměna výtahů, realizovaná městem Boskovice, nemá za cíl jen splnění příslušných ustanovení legislativních norem, ale i další zvýšení uživatelského komfortu pro klienty nemocnice.

Autor redakce

Komentáře (0) Trackbacky (0)

Zatím žádné komentáře.


Zanechejte komentář

Zatím žádné trackbacky