Listy regionů
15Srp/120

14. zahradní slavnost aneb Blansko mnoha tváří

Pojďte s námi oslavit 20. výročí založení Charity a 15. výročí vzniku Klubu Ratolest v Blansku. Na programu je divadlo dramatického souboru Klubu Ratolest, vystoupení zpěvačky Adély Grimové, Šošůvská schola, vystoupení dětí z mongolských rodin, které žijí na Blanensku a kapela NERVE. Na začátku akce dostanou návštěvníci „štěstíčko“, které pro ně připravili pracovníci a uživatelé služeb Centra “PRO“ Blansko.

Slavnost se uskuteční v sobotu 1. září 2012 od 15.00 hod. v Centru "PRO" Blansko, vstup a občerstvení je zdarma. Akci pod záštitou místostarosty města Blanska Ing. Jiřího Crhy pro Vás připravilo Jihomoravské regionální centrum na podporu integrace cizinců, Diecézní charita Brno a Centrum "PRO" Blansko.

V minulých ročnících měli návštěvníci možnost ochutnat mongolské jídlo budaatai huurga nebo zhlédnout tradiční židovské tance v podání skupiny Miriam. Před dvěma lety největší potlesk diváků sklidilo vystoupení mongolských dětí, které na pódiu sehrály pohádku O Červené Karkulce. Na programu bývají tradičně různá vystoupení a děti se mohou vydovádět na atrakcích v areálu nebo na stanovištích, kde plní různé úkoly.

Bližší informace: Mgr. Blanka Bendová

vedoucí komplexu služeb Centra “PRO“ Blansko

tel.: 516 411 400, mobil: 737 224 951

blanka.bendova@charita.cz

 

Autor redakce

Komentáře (0) Trackbacky (0)

Zatím žádné komentáře.


Zanechejte komentář

Zatím žádné trackbacky