Listy regionů
24Zář/120

Sousedský jarmark v Chrudichromech

V sobotu 15. září 2012 ožil kulturní dům v Chrudichromech Sousedským jarmarkem. Nádvoří a sál zaplnili prodejci drobných dárkových předmětů, domácích potřeb, textilních výrobků, provaznického a košíkářského zboží, zahradnických výpěstků. Jsme rádi, že jich tolik přijalo pozvání, vydali se do neprobádaných chrudichromských končin a nabídli návštěvníkům pestrou paletu výrobků. Jejich řady rozšířilo i několik místních obyvatelek, kterým patří náš dík za jejich odvahu. Po domácích sladkostech se jen zaprášilo.

Na jarmarku se zabavily i děti. Mohly skotačit ve skákacím hradu, zapojit se do výtvarné dílničky nebo si nechat namalovat na obličej oblíbený motiv. V kulturním programu nejprve zazpíval a zatančil dětský folklorní soubor Borověnka při DDM Boskovice, který si připravil speciální vystoupení s názvem „Jarmark“. Poté členové divadelního improvizačního týmu LÍ.SK.I(Y) předvedli ukázku zábavného improvizačního zápasu, do jehož průběhu se zapojili i diváci. Účastníky jarmarku pozdravila také místostarostka města Boskovice, Ing. Jaromíra Vítková, která ocenila přátelskou atmosféru akce.

Děkujeme všem, kteří nám s přípravami a průběhem jarmarku pomáhali. Věříme, že nebyl poslední a že příště se zapojí nebo se přijde podívat více sousedů.

Za Chrudichromský šípek, občanské sdružení

Ing.Radomíra Měkutová a Iva Unčovská

Autor redakce

Komentáře (0) Trackbacky (0)

Zatím žádné komentáře.


Zanechejte komentář

Zatím žádné trackbacky