Listy regionů
26Lis/120

Vánoční čas v DDM Letovice

Vánoce jsou nejkrásnější svátky v roce.  Zaměstnanci  Domu dětí a mládeže v Letovicích v letošním roce připravili pro děti i dospělé Vánoční tvořivé dílny, které by měly navodit tu správnou předvánoční atmosféru, pomoci odhodit na chvíli všední starosti a přinést  pocit pohody a klidu.

23.11. a 12.12 2012 je připravena Vánoční keramika. V keramické dílně si vytvoříte výrobky s vánoční tématikou – svícny, betlémy aj. Po vypálení si výrobky sami naglazujete.

Při vánoční výzdobě domovů by neměl chybět adventní věneček, který si můžete přijít vyrobit v pátek 30.11.2012. Vždyť první adventní neděle je již 2.12. Výroba adventních věnců je určená pro děti i dospělé.

Nejkrásnějším vánočním dárkem je ten, který někdo vlastnoručně s láskou vyrobil. Pro maminky, babičky, sestry, kamarádky můžete vyrobit Smaltovaný šperk, a to v pátek 7.12. 2012 v DDM. Vyrábět se budou přívěšky a náušnice.

Vyvrcholením předvánočního tvoření bude akce s názvem Vánoce u nás, která se uskuteční v pátek 14.12. 2012. Pečení perníčků a cukroví, výroba řetězů ze slámy, ozdob ze sušeného ovoce, korálků a drátků, papíroví andílci – to je jen malá ukázka z toho, co všechno si můžete v našem DDM vyrobit.

Všechny naše vánoční dílničky se ponesou v duchu blížících se vánočních svátků. Zaměstnanci a externisté DDM Letovice se Vám budou snažit připravit příjemné a pohodové chvíle.

A ty, kteří si chtějí kouzlo adventu prožít ještě více, zveme na výlet  na Vánoční jarmark na Veselém kopci. Známý skanzen na druhou adventní neděli nabízí kromě prohlídky jarmark lidových řemesel, ochutnávky tradičních pokrmů, výstavu České vánoce. Nabízíme volná místa, přihlásit se můžete do 1.12.2012. Cena 150,-Kč.

Těšíme se na všechny z vás, kteří si z naší pestré nabídky vyberete a navštívíte některou z našich předvánočních akcí.

Autor redakce

Komentáře (0) Trackbacky (0)

Zatím žádné komentáře.


Zanechejte komentář

Zatím žádné trackbacky