Listy regionů
26Pro/120

„Ukážeme vám, co ve vás vězí“

Dne 20. 11. 2012 jsme se zúčastnili soutěže na Masarykově střední škole v Letovicích. Ke každému družstvu byl přidělen průvodce. Naše škola měla dvě družstva. Po dvou budovách bylo rozmístěno 20 stanovišť. Po skupinách jsme chodili po stanovištích a sbíraly body za poznávání stavebních materiálů, stavění zdí z cihel, modelování s keramickou hlínou a točení na keramickém kruhu, malbu pocitů, zapojování elektrického obvodu, práci na počítači, ...

Soutěžní úkoly byly ze všech oborů vyučujících se na této škole. Připravili si je žáci 4. ročníku. Soutěžilo 10 družstev, z toho byly 2 skupiny z naší školy. Myslíme si, že 3. místo z deseti družstev je moc pěkné. Čtvrté místo zaujalo naše 2. družstvo se ztrátou pouze jednoho bodu na 3. místo. Všechny soutěžící skupiny byly odměněny cenami. Každá skupina dostala keramické výrobky, keramickou hlínu a tatranky, které si rozdělili. Celá soutěž a její průběh byl pěkně připraven. Obdivovali jsme skvěle vybavené odborné učebny, dílny a fotbalové hřiště. Následující dny jsme se podělili o zážitky s našimi spolužáky.

Soutěžící z IX. A a IX. B

ZŠ Boskovice, pracoviště nám. 9. května

Autor redakce

Komentáře (0) Trackbacky (0)

Zatím žádné komentáře.


Zanechejte komentář

Zatím žádné trackbacky