Listy regionů
17Led/130

Boskovická nemocnice podepsala smlouvu s pojišťovnou

Nemocnice Boskovice podepsala v pátek 4. ledna smlouvu se Všeobecnou zdravotní pojišťovnou. Smlouva je uzavřena na dobu pěti let. Na provoz oddělení chirurgie a ortopedie byla uzavřena smlouva s pojišťovnou na tři roky.

„V krátkodobém horizontu budeme s pojišťovnou dále jednat o úpravě struktury a obsahu péče na chirurgii a ortopedii, proto je smlouva pro tyto obory nyní na tři roky s tím, že dojde k jejímu prodloužení. Snahou pojišťovny je totiž více podporovat jednodenní péči na lůžku, o které budeme s vedením pojišťovny dále diskutovat. Jsem přesvědčen, že jednání budou opět oboustranně konstruktivní a jejich výsledky budou k prospěchu našich pacientů,“ popsal situaci ředitel boskovické nemocnice Rostislav Verner.

Podpisům předcházelo několik jednání, která se podařilo ve srovnání s jinými nemocnicemi, zdárně a poměrně rychle dovést k úspěšnému závěru. „Jsme rádi, že se nám podařilo smlouvy s VZP podepsat a tím smluvně zajistit péči pro všechny pacienty. Naše nemocnice má velkou spádovost, neustále zlepšujeme služby pro pacienty, daří se nám modernizovat prostředí i přístroje,“ doplňuje Jolana Vinická, náměstkyně pro ekonomiku a správu.

Autor redakce

Komentáře (0) Trackbacky (0)

Zatím žádné komentáře.


Zanechejte komentář

Zatím žádné trackbacky