Listy regionů
30Led/130

Na Červené louce proběhl první zápas osmého ročníku Artézia Cupu

Sobota, mráz štípal do tváří. I přesto byl ve sportovním areálu Červená zahrada Boskovice na umělé trávě zahájen pravidelný zimní turnaj v kopané O pohár města Boskovice – Artézia Cup, tentokrát již osmý ročník.

K prvnímu utkání v sobotu 26. ledna 2013 nastoupili hráči domácího týmu FC Boskovice proti mužstvu FK Moravská Třebová. Úvod se boskovickým fotbalistům skvěle vydařil.

„Začíná jarní příprava,“ rozhovořil se po právě skončeném utkání spokojený trenér domácích Milan Peša. „V prvním poločase jsme si užili hry, měli jsme radost ze zápasu, byli jsme v pohybu. V druhé půli se nám nevedlo, docházely síly, rozhodovalo nasazení. Výsledek utkání určil první poločas, kdy jsme dobře kombinovali, hráli s chutí a dávali branky. Druhou část střetnutí negativně ovlivnilo střídání a bylo vidět, že se teprve po zimě dostáváme do tempa. V současné době probíhá fyzická příprava, v rámci turnaje, zkoušíme herní činnosti. Nyní pro nás není důležitý soupeř, ale chceme předvádět pěknou taktickou hru a bavit se fotbalem,“ dodal trenér FC Boskovice Milan Peša.

Družstvo FC Boskovice nastoupilo v sestavě: V bráně Klimeš, dále Adamec, Jakub Horák, Jan Šafařík, Rostislav Pijáček. Hrálo na pět záložníků. Zprava Blaha, Vykoukal, Přikryl, Müller. Zleva Kuruc, na hrotu Janíček.

FC Boskovice – FK Moravská Třebová 5:1 (5:0).

Branky: Kuruc 3, Janíček 2

Zbývá pozvat diváky na další utkání v sobotu druhého února, kdy domácí FC Boskovice změří síly s celkem Kuřimi. Začátek zápasu 13.30 hodin na umělé trávě v areálu Červená zahrada Boskovice. Přijďte fandit regionálnímu sportu! Více: http://www.fcboskovice.cz/ http://www.sluzbyboskovice.cz/

Luboš Sušil

Autor redakce

Komentáře (0) Trackbacky (0)

Zatím žádné komentáře.


Zanechejte komentář

Zatím žádné trackbacky