Listy regionů
1Úno/130

Jel znovu na značkách jiného auta

Drzost a především nerespektování zákonů je zřejmě pro některé řidiče samozřejmostí. Potvrdila to silniční kontrola, kdy policisté zastavili na silnici nedaleko Letovic na Blanensku třicetiletého řidiče BMW. Řidič policistům při kontrole předložil technický průkaz od úplně jiného vozidla BMW, ani registrační značky na autě nebyly z tohoto vozu. Ukázalo se také, že u auta má jeho řidič odstraněný WIN kód. Muži tedy policisté na místě uložili kauci ve výši 10 tisíc korun.

Zarážející na celém případu je to, že muž už byl před několika dny policisty kontrolován a i tehdy se ukázalo, že nemá platné doklady od auta a na něm měl opět registrační značky z jiného vozu. Tehdy jej policisté kontrolovali společně s jeho příbuznou a už při této první kontrole tato dvojice složila kauci ve výši 5 tisíc korun. Jak je vidět, nebylo to pro ně dostatečným ponaučením a ani výzvou k tomu dát si auta do pořádku.

Policisté tedy celý případ znovu zadokumentovali a věc bude předána správnímu orgánu k dalšímu opatření. Řidiči nyní hrozí uložení sankce ve výši až 10 tisíc korun a zákaz řízení až na jeden rok.

Autor redakce

Komentáře (0) Trackbacky (0)

Zatím žádné komentáře.


Zanechejte komentář

Zatím žádné trackbacky