Listy regionů
18Úno/130

Kvalitní laminátové podlahy

Rozhovor s odborníkem společnosti BAUHAUS Janem Simotou o výběru a pokládce kvalitních laminátových podlah.

Podle čeho vybrat tu správnou podlahu?

Podlahu vybíráme především podle toho, pro jaké prostory je určena. Musíte si uvědomit, že pokládka podlahy je na delší časové období a nepokládáte ji každý rok, proto je důležité zvolit podlahu kvalitní a dobře si promyslet co vaše podlaha musí splňovat a co od ní očekáváte.

Máte pro nás nějaký tip?

Ano, pokud se rozhodnete pro pokládku nové podlahy a dáte přednost laminátové podlaze před podlahou parketovou, pak jsou pro vás vhodné například laminátové podlahy LOGOCLIC, které exkluzivně nabízíme. Pod značkou LOGOCLIC lze pořídit podlahu pro jakýkoli interiér. Počínaje nenáročnými ložnicemi až po intenzivně zatěžované prodejny a provozovny.

Jaké vlastnosti má podlaha LOGOCLIC?

Podlahy jsou vybaveny nejmodernějšími benefity, jako jsou integrované tlumící podložky, antistatický povrch nebo frézované spáry, které garantují rustikální vzhled interiéru při současné snadné údržbě. O kvalitě podlah svědčí i záruční lhůta až 20 let, dle typu výrobku.

Jaké další výhody má podlaha LOGOCLIC?

Podlahy jsou stálobarevné, vhodné pro podlahové topení, jsou mimořádně odolné a snadno udržovatelné. Laminátové podlahy LOGOCLIC jsou také odolné proti nárazům, větším škrábancům a oděru. Tyto laminátové podlahy se vyrábějí v mnoha atraktivních dekorech (k dispozici téměř 100 dekorů). K dostání jsou i takové, co připomínají svým vzhledem dlažbu. Oproti dlažbě mají, ale několik výhod.

Jaké výhody to jsou?

Tato podlaha má oproti dlažbě teplý povrch, dále má optické spáry, které se čistí mnohem snadněji než spáry u dlažby. Pokládka této podlahy je také mnohem snadnější než pokládka dlažby.

 Jak tedy položit laminátovou podlahu, je to těžké?

Není to nic složitého, zvládne to i běžný kutil. Dnes se dělají podlahy s tzv. klick systémem, který umožní položit podlahu bez lepení. Čím při samotném pokládání začít? Je důležité si podlahu dobře změřit. Před tím než lištu uříznete, promyslete si v jakých místech budete mít přechodové spoje, rohy zdí a jaký úhel je třeba. Dále je důležité ověřit, zda je podlaha bez nerovností.

Co když si nebudeme vědět rady?

Pak je dobré se přijít poradit do našich specializovaných center, abyste vybrali tu, která vám bude tzv. šitá na míru podle vašich požadavků.

Autor redakce

Komentáře (0) Trackbacky (0)

Zatím žádné komentáře.


Zanechejte komentář

Zatím žádné trackbacky