Listy regionů
19Dub/130

Tábor v Petrovicích si vaše dítko opravdu užije

Letní dětské tábory v Petrovicích pořádané skupinou Samorost slaví letos pětadvacetileté výročí své existence. Za ta léta prošlo táborem nespočetné množství dětí, které z Petrovic odjížděly spokojené, plné zážitků, obohacené novými zkušenostmi a natěšené na tábor další. Malebná Petrovická osada má neskonalé kouzlo. Potkáte zde kamarády, kteří se stanou vašimi přáteli mnohdy na celý život. Naučíte se vnímat přírodu okolo sebe. Díky své fantazii se přenesete do jiného světa. Tým vedoucích je tvořen účastníky dřívějších táborů, kteří se díky svému nadšení rozhodli v petrovické tradici pokračovat. Snaží se děti naučit zdravému soutěžnímu duchu, spolupráci s ostatními, logickému myšlení, úctě k přírodě a různým tábornickým dovednostem.

Samotný život v táboře a většina her jsou motivovány podle tématu tzv. celotáborové hry. V minulých letech se děti staly indiány bojujícími proti úkladným kovbojům, pomocníky starořeckých bohů, udatnými Galy, mušketýry, piráty z Karibiku či vojáky jednotky M.A.S.H.

Letos se děti mohou těšit na celotáborovou hru inspirovanou příběhem J. R. R. Tolkiena Hobit aneb cesta tam a zase zpátky. Na celých 15 dní se děti stanou trpaslíky putujícími za pokladem, který je střežen zákeřným drakem Šmakem. Během této dobrodužné cesty čeká na děti pestrý a zábavný program. Pokud se tedy budete v době tábora potulovat v lesích okolo petrovického tábořiště, nelekněte se, zahlédnete-li v nich zlobry, skřety či elfy. Nejspíš někde poblíž narazíte i na trpaslíky.

Přihlášku a více informací naleznete na www.samorost.info.

Léňa

Autor redakce

Komentáře (0) Trackbacky (0)

Zatím žádné komentáře.


Zanechejte komentář

Zatím žádné trackbacky