Listy regionů
15Kvě/130

Fotoreportáž: První kolo požárního sportu okrsku Sloup

V letošním roce se první kolo požárního sportu uskutečnilo 4. května v Petrovicích na letišti. Z jedenácti sborů dobrovolných hasičů okrsku Sloup se sjelo 29 družstev mužů do 35-ti let, nad 35 let, žen a dětí. Zejména pro starší muže je to příležitost si alespoň jednou ročně poměřit síly s ostatními a pobavit se.

Muži do 35-ti let soutěží v disciplínách požární útok a štafetě 4 x 100 metrů. Postup do okresního kola si svými nejlepšími výkony zajistilo družstvo mužů SDH Žďár „A“. Na druhém místě skončil SDH Němčice a na místě třetím SDH Vavřinec. Ostatní kategorie soutěžily pouze v požárním útoku. Z družstev žen postoupily hasičky SDH Němčice, za nimi se umístily ženy SDH Žďár a třetí místo obsadilo domácí družstvo SDH Petrovice. První místo z kategorie mužů nad 35 let získal SDH Vavřinec, druhé SDH Žďár a třetí SDH Petrovice.

Požární útok patří k nejoblíbenějším dětským disciplínám. V ní nakonec zvítězilo v kategorii starších žáků družstvo SDH Šošůvka. Druhé místo vybojovali žáci SDH Sloup a místo třetí SDH Vysočany. V kategorii mladších žáků byly výkony dětí velice vyrovnané. Nejrychlejší byli žáci z SDH Šošůvka, kteří si odvezli pohár za první místo. Druhé místo získalo družstvo SDH Žďár a třetí SDH Sloup. Výbor okrsku připravil pro děti sladkou odměnu. Pro soutěžící a diváky zajistil SDH Petrovice občerstvení a malé posezení.

Autor redakce

Komentáře (0) Trackbacky (0)

Zatím žádné komentáře.


Zanechejte komentář

Zatím žádné trackbacky