Listy regionů
26Čvn/130

Ivo Koblasa opět boduje

Neděle 16.6. se nesmazatelně zapsala do Ivova cyklistického závodění a to,poprvé v životě v devatenácti letech, ziskem trikotu leadra světového poháru. Po excelentním vystoupením o minulém víkendu v Itálii, Ivo i dnes ve Španělsku v silničním závodě ve městě Cuellar potvrdil svoji dominanci v letošním světovém pelotonu handicapovaných cyklistů ve své kategorii.

Nic nedbajicích toho,že je nejmladším závodníkem světového pelotonu se pustil do boje se soupeři, ale také s tropickým počasím (35°C ve stínu). Od prvních metrů závodu nenechal nikoho na pochybách, že bude opět jedním z cyklistů co udávají tempo. Stále se snažil svými nástupy roztrhat startovní pole, z kterého postupně vypadávali jeho největší favorité. Tím se pro Iva otevřela cesta pro další podiové umístění.

Zde se jednalo o skvělé 3.místo v tvrdé světové konkurenci. Ale hlavně zisk tohoto umístění a také 5.místa v páteční časovce Iva vyšvihl do vedoucí pozice světového poháru!!! Je to jen další potvrzení správné cesty, kterou zvolil s jeho realizačním teamem a sponzory. Ivo potvrdil, že se tak stává velkou nadějí české cyklistiky handicapovaných, ale možná již dnes velkou oporou české reprezentace.

Ivo Koblasa, sen.

Autor redakce

Komentáře (0) Trackbacky (0)

Zatím žádné komentáře.


Zanechejte komentář

Zatím žádné trackbacky