Listy regionů
15Čvn/130

Klání rodinných týmů

První červen jsme v Černé Hoře oslavili trochu netradičně. Na většině dětských dnů soutěží především děti. U nás soutěžily celé rodinné týmy. V rámci projektu „Návrat do školních lavic“ jsme zariskovali a vyzkoušeli experiment v podobě soutěží rodin v netradičních sportovních disciplínách.

Jednalo se například o skákání v pytlích, soutěže s balónky, se šikovným kolem a některé disciplíny prověřily i paměť soutěžících. Obratnost a rychlost si všichni vyzkoušeli při hasičských disciplínách, bez kterých by soutěže neměly tu správnou „šťávu.“ Bylo toho jedním slovem hodně.

Soutěž v páce mezi muži také neměla chybu. Trochu jsme se obávali nechuti mužské části týmů o toto klání. Ale teprve tam se ukázala ta pravá soutěživost. Spravedlivě jsme ohodnotili jednotlivá stanoviště a vyhlásili tři nejlepší týmy. Ani ostatní soupeři však neodešli s prázdnou. Každá rodina si odnesla krásný pohár, který jí bude připomínat tento úžasný zážitek. I počasí se nad námi slitovalo a dopřálo nám příjemnou teplotu i sluníčko.

Velký dík patří černohorským „ dobrákům“, tedy členům SDH Černá Hora. Ti nám poskytli patřičné zázemí a přispěli velkým dílem k úspěšnému a bezproblémovému průběhu soutěže. Během sobotního dopoledne jsme si všichni užili spoustu legrace, soutěží a výborné nálady. O tom, že se rodinné klání líbilo, svědčily spokojené výrazy v tvářích nejen dětí, ale i dospělých. A o to nám šlo především.

J. Kubelková

Autor redakce

Komentáře (0) Trackbacky (0)

Zatím žádné komentáře.


Zanechejte komentář

Zatím žádné trackbacky