Listy regionů
24Čvn/130

Nový nadstandardní pokoj v Nemocnici Blansko

V rámci neustálého zkvalitňovaní poskytovaných služeb nabízí Nemocnice Blansko svým hospitalizovaným pacientům možnost využití nově zřízeného nadstandardního pokoje na stanici C oddělení společného lůžkového fondu (SLF). Tento nadstandardní pokoj je v provozu od května, je jednolůžkový a nabízí pacientům především dostatek soukromí.

V současné době jsou v Nemocnici Blansko celkem dva nadstandardní pokoje, a to zmíněný na stanici SLF C a dále pokoj na stanici SLF B. Oba pokoje disponují vlastním sociálním zázemím (WC, sprcha), které však není dispozičně řešeno jako bezbariérové. Součástí vybavení pokojů je mimo běžného vybavení navíc barevná TV a možnost připojení na internet (na pokoji oddělení SLF B i lednice a varná konvice).

V průběhu července 2013 v rámci rekonstrukce oddělení SLF C bude vybudován třetí nadstandardní pokoj, který bude určen zejména pro pacienty s pohybovým omezením. Pokoje mohou využít hospitalizovaní pacienti i jiných odborností (rehabilitace, neurologie) a pacienti pracoviště jednodenní péče, a to noc před výkonem nebo noc po operačním výkonu.

Při plánované hospitalizaci je nutno objednat pokoj předem. Svůj zájem o tento pokoj sdělte lékaři, který provádí plánovaný příjem k hospitalizaci nebo plánované objednání k operačnímu výkonu. Při akutních příjmech je možnost využít nadstandardní pokoj v případě, je-li volný. Cena za pobyt je součástí aktuálního ceníku přímých úhrad nemocnice.

Služba nadstandardního pokoje zahrnuje pouze lepší standard hotelových služeb. V žádném případě neznamená odlišný přístup ošetřujícího personálu k pacientům.

Bc. Kateřina Ostrá

tisková mluvčí

 

Autor redakce

Komentáře (0) Trackbacky (0)

Zatím žádné komentáře.


Zanechejte komentář

Zatím žádné trackbacky