Listy regionů
6Čvn/130

Workshop v režii CK Slunce a Sníh

Čtvrteční proměnlivé odpoledne. Růžové náměstí pulzovalo čilým ruchem. Rozlehlé parkoviště se od rána proměnilo ve velkou tržnici a na horním konci vyrostl po poledni skákací hrad. Sem směřovali ti, co se zajímají o hezkou letošní dovolenou a především rodiče s dětmi.

Cestovní kancelář Slunce a Sníh uspořádala ke svému jedenáctému výročí Workshop a Oslavu dne dětí.

Zatímco nejmenší malovali na chodníku, hráli si, řádili na trampolíně a v nafukovacím hradě, dospělí se u stolků venku před vchodem zajímali o katalogy a zájezdy. Na produkty byla totiž po celé odpoledne mimořádná sleva.

Prostředí vkusně doplňovala výzdoba věnovaná Zahradnictvím Ing. Romana Koupého z Doubravice nad Svitavou.

Hlavním tahákem bylo losování Vědomostní soutěže se zeměpisnými otázkami. Anketu mohl kdokoliv vyplnit po Internetu nebo přímo na akci.

„Vítám všechny jménem naší cestovní kanceláře, uklidnila v 17 hodin štěbetající dav majitelka cestovní kanceláře Mgr. Jana Vítková. „Soutěž jsme připravili s kolegyní Markétou Drbuškovou. Domácím luštitelům jsme dali toleranci tří špatných odpovědí. Těm, co vyplňovali zde, tak kvůli ztíženým podmínkám pět. Máme tři hlavní ceny, což jsou zájezdy a všichni ostatní dostanou ceny útěchy.“

První místo a dvoudenní zájezd po ČR a Rakousku získal Jaromír Marek, pomyslnou stříbrnou příčku jsem obsadil já a získal jednodenní zájezd do polské Wroclawi a třetí se umístil Petr Liška. Ten obdržel jednodenní zájezd do adventní Vídně.

Ceny útěchy – tašky s propagačními materiály pak losovaly děti. Ty na závěr dostaly sladkou odměnu a všechny přítomné ženy kytičku.

Mgr. Jana Vítková mi ještě upřesnila: „Nově máme v nabídce cestopisy, bedekry a průvodce v knižní podobě. Na přání můžeme objednat materiály i z dalších destinací Děkujeme všem sponzorům. Zahradnictví Ing. Roman Koupý Doubravice nad Svitavou, CK Brenna Brno, CK Color Travel s.r.o. Praha, Kožené zboží Monika Mazáčová, Skákací hrady Tomáš Laštůvka Boskovice.“

Text a foto: Luboš Sušil

Autor redakce

Komentáře (0) Trackbacky (0)

Zatím žádné komentáře.


Zanechejte komentář

Zatím žádné trackbacky