Listy regionů
26Čvc/130

V boskovických lázních rozdávali ceny

Dokonce dvakrát byly předány ceny ve čtvrtek 4. července. Poprvé na volejbalovém turnaji žen v Červené zahradě a hned večer ještě v městských lázních. Letní losovací soutěž připravily Služby Boskovice, s.r.o. společně s firmou TopNet Servies s.r.o. O co šlo?

Návštěvníci lázní se v květnu a červnu mohli v bazénu příjemně osvěžit a potom vstupenky v hodnotě nad 150 korun opatřené jménem, telefonem vhodit do osudí. A kdo nakoupil v tamním občerstvení Pod hladinou v té době jednorázově nad 150 korun, obdržel na další nákup v něm slevu 10%.

„Všechny vítám netradičně venku před městskými lázněmi,“ spustil na schodišti zalitém večerním Sluncem jednatel Služeb Boskovice, s.r.o. Mgr. Milan Strya. „Představuji Petra Malacha – zástupce sponzora firmy TopNet Servies s.r.o. a hned se do toho pustíme. Pátou cenu tři volné vstupenky do lázní a malé překvapení získává Tomáš Klíma z Boskovic, čtvrté místo dárkový balíček v nepřítomnosti paní Drahomíra Ševčíková z Velkých Opatovic, třetí pořadí a permanentku do lázní v hodnotě 300 korun dostane pan Petr Zeman z Osik u Lysic. Druhou cenu věnoval TopNet a získává ji pan Martin Pečarka z Boskovic místní části Bělá. První cena poputuje do Bystrého u Poličky. Odveze si ji pan Michal Mrkos, až se vrátí ze zahraniční cesty.“

Stíny se rychle prodlužovaly, světlo ustupovalo, ale i tak jsme ještě včas stihli společnou fotografii. Poté schodiště před lázněmi osiřelo, všichni spěchali v pokročilé hodině domů a celý prostor se pomalu ponořil do večerního šera. Jen Sluncem ozářená zřícenina středověkého hradu jasně svítila na modrém pozadí.

Text a foto: Luboš Sušil

Autor redakce

Komentáře (0) Trackbacky (0)

Zatím žádné komentáře.


Zanechejte komentář

Zatím žádné trackbacky