Listy regionů
24Zář/130

Den pro děti v Nemocnici Blansko

Mám rád různé společenské akce, proto jsem se v sobotu 7.9.2013 vypravil na akci DEN PRO DĚTI. Nemocnice Blansko ji uspořádala ve spolupráci s DDM Blansko. Byl to den plný zábavy, ale také poučení nejen pro děti, ale i dospělé. Byl jsem přítomen téměř celý den a stále bylo na co koukat.

Poslouchal jsem hudební skupinu Kaštánci, sledoval komentovanou ukázku zásahu hasičů - vyproštění zraněné osoby z auta a hašení hořícího auta, kterou předvedli hasiči z Blanska, pohádku divadla Koráb. DDM Blansko připravil ukázky street dance, orientálního tance a karate. Zajímavá byla i módní přehlídka a AEROBIK SHOW, kde se představily semifinalistky soutěže DÍVKA ČR 2013 i účastnice minulého ročníku, například vítězka soutěže PRINCEZNA AEROBIKU 2012 Eliška Slámová. Pro děti byla připravena také soutěž s názvem CESTA KOLEM SVĚTA – putování s cestovním pasem po 8 zemích (stanovištích). Děti odpovídaly na různé otázky a plnily úkoly, které se vztahovaly k určité zemi, v cíli je čekala sladká odměna a certifikát cestovatele. Malí návštěvníci si také mohli nechat namalovat na obličej různé obrázky. Junák zde připravil lanovou dráhu, lukostřelbu a střelbu ze vzduchovky. OA a SZdŠ Blansko nachystala povídání o lékárničce a nácvik ošetření různých zranění. Nakonec si přítomné děti mohly zatancovat zumbu s cvičitelkou Anetou Kuklínkovou, pořadatelkou soutěže DÍVKA AEROBIKU.

Akce byla dobře připravena, viděl jsem spoustu nadšených dětí. Věřím, že se podaří tuto akci zorganizovat i příští rok. Organizátorům patří velký dík. Já se těším na další ročník a co Vy?

Přikládám fotografie a věřím, že se Vám budou líbit. Možná, že Vás inspirují k návštěvě příští rok.

Byli jste tam? Chcete se tam podívat? Budu rád, když připojíte svůj komentář.

Pavel Krupka

Autor redakce

Komentáře (0) Trackbacky (0)

Zatím žádné komentáře.


Zanechejte komentář

Zatím žádné trackbacky