Den pro děti v Nemocnici Blansko

Mám rád různé společenské akce, proto jsem se v sobotu 7.9.2013 vypravil na akci DEN PRO DĚTI. Nemocnice Blansko ji uspořádala ve spolupráci s DDM Blansko. Byl to den plný zábavy, ale také poučení nejen pro děti, ale i dospělé. Byl jsem přítomen téměř celý den a stále bylo na co koukat.

Poslouchal jsem hudební skupinu Kaštánci, sledoval komentovanou ukázku zásahu hasičů – vyproštění zraněné osoby z auta a hašení hořícího auta, kterou předvedli hasiči z Blanska, pohádku divadla Koráb. DDM Blansko připravil ukázky street dance, orientálního tance a karate. Zajímavá byla i módní přehlídka a AEROBIK SHOW, kde se představily semifinalistky soutěže DÍVKA ČR 2013 i účastnice minulého ročníku, například vítězka soutěže PRINCEZNA AEROBIKU 2012 Eliška Slámová. Pro děti byla připravena také soutěž s názvem CESTA KOLEM SVĚTA – putování s cestovním pasem po 8 zemích (stanovištích). Děti odpovídaly na různé otázky a plnily úkoly, které se vztahovaly k určité zemi, v cíli je čekala sladká odměna a certifikát cestovatele. Malí návštěvníci si také mohli nechat namalovat na obličej různé obrázky. Junák zde připravil lanovou dráhu, lukostřelbu a střelbu ze vzduchovky. OA a SZdŠ Blansko nachystala povídání o lékárničce a nácvik ošetření různých zranění. Nakonec si přítomné děti mohly zatancovat zumbu s cvičitelkou Anetou Kuklínkovou, pořadatelkou soutěže DÍVKA AEROBIKU.

Akce byla dobře připravena, viděl jsem spoustu nadšených dětí. Věřím, že se podaří tuto akci zorganizovat i příští rok. Organizátorům patří velký dík. Já se těším na další ročník a co Vy?

Přikládám fotografie a věřím, že se Vám budou líbit. Možná, že Vás inspirují k návštěvě příští rok.

Byli jste tam? Chcete se tam podívat? Budu rád, když připojíte svůj komentář.

Pavel Krupka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *