Listy regionů
11Zář/130

Festival 3+1

Ve dnech 30. a 31. srpna se uskutečnil v Letovicích již 14. ročník Festivalu 3+1. Proč 3+1? Festival vznikl jako místo pro setkání, navázání nových kontaktů a prohloubení spolupráce mezi zástupci tří sektorů občanské společnosti (neziskových státních organizací a občanů, podnikatelů, firem a zástupců státní správy a samosprávy). A jedna je kulturní program festivalu, kde se tato setkání uskutečňují.

Letošní ročník zahájila Výstava Klubu Moravských fotografů v pátek v prostorách Kulturního domu v Letovicích a v ZUŠ Letovice proběhl Jazzový koncert - Ondřej Štveráček Quartet. Program pokračoval v sobotu v areálu koupaliště Letovice, kde se uskutečnilo dopoledne setkání zástupců veřejné správy, neziskového sektoru a podnikatelů. Byl připraven i program pro děti, které mohly shlédnout představení Divadla Koráb, měly možnost si vyzkoušet jízdu na minisegwayi, malování na obličej, skákací hrad, dílničky, workshopy, … Ti, kteří přišli s dětmi až po obědě, mohli sledovat pohádku O Herkulovi, kterou zahrálo Divadlo Tramtárie. Už od druhé hodiny odpolední začaly na hlavním podiu hrát kapely, a těch se do pozdních nočních hodin vystřídalo hodně. Mohli jsme například slyšet kapelu Herkules, Los Cabbanos, Martu Topfrovou a Tomáše Lišku, Toxique, Futurum, Radima Hladíka a Blue effect, Miloše Dvořáčka a Ondřeje Smeykala a v neposlední řadě Red Hot Chilli Peppers Revival.

Občerstvení bylo zajištěno, skvělá muzika, všichni se dobře bavili, takže patří dík jak pořadatelům, vystupujícím, tak všem, co se nějakým způsobem podíleli na této vydařené akci.

Text a foto: RePo

Autor redakce

Komentáře (0) Trackbacky (0)

Zatím žádné komentáře.


Zanechejte komentář

Zatím žádné trackbacky