Listy regionů
23Říj/130

Chantal předala dětem v Nemocnici Blansko zmodernizované prostory

Ve čtvrtek 17. října 2013 ve 14 hodin proběhlo v blanenské nemocnici slavnostní předání nově zrekonstruovaných společných prostor u ambulancí dětských lékařů. Přítomna byla paní Chantal Poullain-Polívková, prezidentka Nadace Archa Chantal, ředitelka Nemocnice Blansko MUDr. Vladimíra Danihelková, generální sponzoři Nadace Archa Chantal, pediatři působící v blanenské nemocnici, vedení Nemocnice Blansko a vedení Města Blanska.

Nadace Archa Chantal vytvořila našim dětským pacientům důstojné prostředí, které by mělo dětem maximálně zpříjemnit dobu strávenou v nemocnici. Jsou zde dřevěné mobilní prvky na hraní, kde si mohou děti krátit čas při čekání na vyšetření. Součástí projektu je zejména nová výmalba, podlahy, nábytek, osvětlení, obrázky na stěnách a zmíněné hrací prvky. Celková cena projektu dosáhla téměř 830 tisíc korun a byla plně hrazena Nadací Archa Chantal.

Nadaci Archa Chantal a všem jejím sponzorům a partnerům patří velké díky za změnu původních neutěšených společných prostor přilehlých u ambulancí privátních dětských lékařů v Nemocnici Blansko v prostředí maximálně útulné, moderní a účelné. Věříme, že téměř 3 500 dětí, které se v těchto prostorách pravidelně vyskytují v rámci návštěv svých pediatrů, a stejně tak jejich rodiče tuto změnu uvítají se stejným nadšením jako vedení blanenské nemocnice.

Bc. Kateřina Ostrá

Tisková mluvčí

Autor redakce

Komentáře (0) Trackbacky (0)

Zatím žádné komentáře.


Zanechejte komentář

Zatím žádné trackbacky