Listy regionů
25Lis/130

8. školní vinný bál v Jedovnicích

Již 8. ročník Jedovnického vinného bálu, pořádaný pracovníky Základní školy se konal v KD Jedovnicích. V pátek 15. listopadu se od 20,00 hodin v kulturním domě v Jedovnicích sešli všichni milovníci hudby a tance, dobrého vína a příznivci základní školy.

Po přípravách, které začínají již v letních měsících a končí slavnostní výzdobou všech prostor KD mohl být vinný bál zahájen.

V předtančení se představili mladí tanečníci z Rudice se svými tanečními vystoupeními, byly to jednak klasické tance, a také moderní rokenrol. V hlavním sále poté zahájila svou produkci kapela TSB. Tu na půlnoční přestávku vystřídala skupina Vinařští romantici v čele s populárním brněnským hercem Zdenkem Junákem a tentokráte také se zpěvákem Jiřím Helánem. V kinosále probíhal tradiční vinný košt, k němuž hrála blanenská cimbálová kapela Majerán.

Večer velmi rychle ubíhal, protože při dobrém pití a jídle a s příjemnými lidmi, čas utíká dvojnásobně rychle, a tak jsme se ani nenadáli a přehoupla se půlnoc a následovalo losování hlavních cen tomboly. Mezi nimi byla LED televize, tiskárna nebo poukaz na let rogalem a šťastných 5 majitelů vstupenek si tedy odnášelo hodnotné ceny.

Vedení ZŠ Jedovnice by chtělo touto cestou ještě jednou poděkovat všem sponzorům, místním i přespolním firmám, příznivcům školy a rodičům, za jejich podporu, věnování cen do tomboly a všem těm, kteří na bál přišli.

Výtěžek bálu bude věnován na nákup pomůcek pro vyučování, částečně také na pokrytí nákladů, spojených s celoškolním vánočním projektem.

Vedení ZŠ Jedovnice

Autor redakce

Komentáře (0) Trackbacky (0)

Zatím žádné komentáře.


Zanechejte komentář

Zatím žádné trackbacky