Listy regionů
15Led/140

5. ročník futsalového turnaje EAGLE CUP – Jedovnice

O tříkrálovém vákendu se ve sportovní hale jedovnické průmyslovky uskutečnil 5. ročník oblíbeného futsalového turnaje EAGLE CUP. Z 50 zápasů, které byly odehrány během soboty a neděle dopoledne vzešli osmifinalisté, jejichž utkání byla zahájena v neděli po poledni. Ze základní skupiny tentokrát nepostoupilo v minulosti na tomto turnaji tolikrát úspěšné Krásensko, do závěrečných bojů se kupodivu neprobojoval ani ambicióní Lazor Vyškov.

Kdo naopak nezklamal a naplnil očekávání svých příznivců i futsalových prognostiků, byli kotvrdovští dravci - mužstvo BeF Orel Kotvrdovice. Do finále, které bylo odehráno jako poslední, 66. zápas tohoto dvoudenního furalového maratónu, se probojoval tým BeF Orli Kotvrdovice a Arsenal Kuřim.

Šťastnějším finalistou se stali futsalisté z Kuřimi, kterým stačila jediná branka k tomu, aby získali celkové vítězství. Kotvrdovští orli se posadili, stejně jako v minulém ročníku, "pouze" na stříbrné bidýlko. Turnaj se stal nejen hezkou tradicí, ale především příjemným setkáním futsalistů a těch, kteří ho mají rádi . V neposlední řadě je to vítané zpestření zimního období a ta nejlepší tečka za vánočními svátky.

Jitka Koutná, Jedovnice

Autor redakce

Komentáře (0) Trackbacky (0)

Zatím žádné komentáře.


Zanechejte komentář

Zatím žádné trackbacky