Listy regionů
6Led/140

Předvánoční veselí v MKS KD Letovice

Bývá každoročně posledním setkáním členů Nového sdružení ZP Letovice. Nejinak tomu bylo i v letošním roce v úterý 10.prosince, když se akce konala tradičně v MKS - KD Letovice. Opět plný sál svojí účastí poctili nejvyšší představitelé města a tradiční host všech našich setkání, ředitelka letovické NMB Mudr. Královcová.

Tato akce byla podpořena Nadací města Letovice a konala se pod záštitou letovického starosty. Slavnostní zahájení odpoledne obstaral předseda sdružení p. Rašovský. Následovalo neformální, přátelské a vtipné pozdravení pana starosty Vladimíra Stejskala. Účastníky také potěšilo milé pozdravení a povzbudivá slova místostarosty Jiřího Palbuchty. Na našem odpoledni jsme rovněž přivítali přátele z organizace ZP v Č.Hoře a Bořitově, ale také klienty letovické Diakonie. Následovalo tradiční společné zazpívání oblíbené vánoční písně Vánoce, Vánoce přicházejí….. za doprovodu pěveckého souboru ZUŠ Letovice. Potěšující byl slavnostní přípitek k příjemnému prožití Vánočních svátků, pevného zdraví, pohody a lásky v roce 2014.

Slavností ráz odpoledne umocňovala vkusná vánoční výzdoba všech prostor, kterou každoročně připravuje Ema Stehlíková.

Na svátečně nazdobených stolech se naše ženy chlubily svým cukrářským uměním. Následovalo ohromující vystoupení žáků ZUŠ Letovice zábavným vánočním programem, který zaujal všechny přítomné. Postupně se představili zpěváci, tanečnice i jednotliví hráči na hudební nástroje a sklidili zasloužený potlesk.

Vrchol odpoledne nastal, když se na podium postavili velice oblíbení a žádaní muzikanti Veselé Trojky Pavla Kršky, které publikum zná jednak z jejich pravidelných vystoupeních na našich Předvánočním odpoledních, ale také z hudebních pořadů stanice TV Šlágr, kde v poslední době získali značnou popularitu, řadu příznivců a obdivovatelů. Těžko jsme se s touto populární kapelou loučili, když jejich známé písně se všem velice líbily a jednoznačně roztančily celý sál.

ZA NSZdP BOREK

Autor redakce

Komentáře (0) Trackbacky (0)

Zatím žádné komentáře.


Zanechejte komentář

Zatím žádné trackbacky