Listy regionů
7Led/140

Výherci Velké Vánoční losovací soutěže na Městských lázních jsou známi

Jak se již stává tradicí (letos se konal již 7. ročník), těsně před Štědrým dnem proběhlo na Městských lázních v Boskovicích předání cen výhercům Velké vánoční losovací soutěže.

Hlavní cenu – barevný televizor věnovala firma Elektro MiRa, dále cenami přispěli Řeznictví a uzenářství Jiří Paděra, Pizzeria Venezia Boskovice, Ing. Šárka Matějková – drogerie TETA Masarykovo nám., týdeník Zrcadlo Blanenska a Boskovicka, OK BAG a pořádající Služby Boskovice.

Z celkového počtu 601 účtenek, které návštěvníci vhodili v průběhu listopadu a prosince do losovací krabice bylo vylosováno 9 výherců.

Barevný televizor si do Rájce-Jestřebí odvezl Lukáš Zimprich s manželkou a s dcerou, mobilní telefon získala Věra Holcová z Boskovic, sadu nádobí pak Irena Holíková z Letovic. Na balíčku uzenin si pochutná Jan Janků z Valchova, poukaz na 300,- Kč do Pizzerie Venezia využijí manželé Průchovi z Blanska, kosmetický balíček obdržela Simona Nečasová z Jabloňan. Nově zrekonstruovanou saunu v Boskovicích může s permanentkou navštívit Josef Huf z Jevíčka, sportovní brašničku dostal Zdeněk Paděra z Benešova a na roční předplatné týdeníku Zrcadlo Blanenska a Boskovicka se může těšit Lukáš Pařil z Letovic.

Autor redakce

Komentáře (0) Trackbacky (0)

Zatím žádné komentáře.


Zanechejte komentář

Zatím žádné trackbacky