Listy regionů
3Úno/140

(Audio)kniha na pokračování

Čtete? Čtěte! Že nemáte čas? Přijďte knihy poslouchat! Městská knihovna Blansko přichází s novým projektem, nesoucím název „(Audio)kniha na pokračování“. Projekt bude volně navazovat na loňská „Poslechová odpoledne“.

Číst, resp. poslouchat, budeme každý pátek od 17 hodin. K poslechu bude vždy připravena jedna až dvě kapitoly (dle délky) z vybrané audioknihy. Chcete-li, vezměte si jakoukoliv práci s sebou, ale vždy takovou, abyste nerušili ostatní posluchače!

První díl z nového projektu se uskuteční 28. února 2014 v 17 hodin v hudebním oddělení knihovny. Začínat budeme knihou Memento od Radka Johna v podání Richarda Krajča. Před každou novou knihou budete krátce seznámeni s medailonem autora, stejně jako vám bude stručně představen „předčítač“ a krátká anotace čtené knihy.

Pomáhejte nám s výběrem dalších audioknih. Budete-li chodit pravidelně, řekněte si, o jakou další knihu máte zájem, určitě se domluvíme! Nechte se vtáhnout do děje a oddychněte si po pracovním či studijním týdnu. Budeme se na vás těšit!

Bc. Iveta Pernicová, DiS., Městská knihovna Blansko

Autor redakce

Komentáře (0) Trackbacky (0)

Zatím žádné komentáře.


Zanechejte komentář

Zatím žádné trackbacky