Listy regionů
12Úno/140

Sportuj s námi o.s. – Boskovické běhy 2014: Novinka – Školy sportují s námi!

Přemýšlíte, kam se letos vypravíte za sportem, až roztají poslední zbytky sněhu? Těšíte se, až Vám sluneční paprsky dodají ještě větší chuť k pohybu? Možnost zaregistrovat se co nejlevněji na Boskovické běhy 2014 jste sice propásli, ale nezoufejte, registrace stále pokračuje! Registrovat se můžete elektronicky na našich stránkách www.sportujsnami.cz, kde také najdete veškeré aktuality o Boskovických bězích 2014.

Využít také můžete nového projektu, který nese název „Školy sportují s námi“. Do soutěže škol o nejpočetnější výpravu se mohou zapojit základní školy, které splní podmínky soutěže.

Všechny základní školy se mohou do této soutěže přihlásit. Podmínkou je vyplnění přihlášky, kterou zástupci škol musí odeslat nejpozději do 25. dubna 2014 na e-mail behzasedmizubymhrebenem@seznam.cz nebo ji v písemné formě nechají doručit na adresu občanského sdružení. Účastníci, kteří budou soutěžit v rámci soutěže škol musí být žáky školy a musí provést běžnou přihlášku prostřednictvím on-line registrace včetně úhrady startovného. Soutěžit mohou žáci v rozmezí od 6 do 15 let, kteří se přihlásí na tratě měřené čipovou technologií o délkách 150 m, 200 m, 800 m, 1600 m a 2 500 m.

Aby se školy mohly soutěže zúčastnit, musí vybrat alespoň 30 žáků, kteří budou reprezentovat danou školu na již uvedených tratích. Poslední možnost úhrady startovného je v den akce a činí 100 Kč. Zástupce školy vyplní soupisku startujících žáků a odevzdá ji nejpozději v den závodu. Pověřený zástupce školy se musí zúčastnit samotného vyhodnocování soutěže. Školy s nejpočetnější výpravou se mohou těšit na hodnotné ceny a to v podobě sportovního vybavení. Využijte tohoto projektu a dovolte, aby Vaše děti reprezentovali svoji školu na Boskovických bězích 2014.

V těchto dnech startuje také projekt „Trénuj s námi“. Účastníci tohoto projektu nenechávají nic náhodě, začínají protahovat svá těla a připravují se na 5. ročník Boskovických běhů 2014. V rámci tréninků na ně čekají výběhy pod dohledem specializovaného trenéra, posilovna a také relaxace v městských lázních a v sauně.

Pojďte si s námi společně užít sportovní akce, která se koná již tradičně na prvního máje a zaregistrujte se na Vámi zvolenou trať. Vybrat si můžete z široké nabídky tratí a jsme si jisti, že tohoto rozhodnutí jistě nebudete litovat. Těšíme se na Vás.

PŘIJĎTE, BAVTE SE, FANDĚTE A BĚHEJTE! Aktuální informace jsou dostupné na www.sportujsnami.cz nebo na facebooku www.facebook.com/sportujsnami

Autor redakce

Komentáře (0) Trackbacky (0)

Zatím žádné komentáře.


Zanechejte komentář

Zatím žádné trackbacky