Listy regionů
7Bře/140

BK Blansko uspořádalo výlet do Pardubic

Dívčí basketbalový klub BK Blansko uspořádal pro svoje hráčky výlet do Pardubické ČEZ arény, kde děvčata čekal zápas All Star Game výběrů české NBL a polské nejvyšší soutěže basketbalistů.

Začátek utkání byl plánován na 15:00, naše hráčky však byly v hale dřív, aby mohly zhlédnout rozcvičování profesionálních ligových hráčů. Na začátku celého utkání vystoupila Ewa Farná a zahájila tím tak chod celého odpoledne. Její vystoupení bylo příjemné zpestření jak pro hráče, tak i pro naše děvčata. První čtvrtinu ovládali Polští hráči. Děvčata zuřivě fandila na tribunách a všemi silami se snažily naše hráče podpořit.

Během zápasu sledovaly všemožné techniky ligových hráčů a mohly se tak hodně přiučit. Po první čtvrtině zápasu následovala „trojkařská“ soutěž, ve které mezi sebou soutěžili 3 hráči z Českého týmu a 3 hráči z Polského týmu. Vše nakonec dopadlo skvěle a vítězství v této soutěži obhájil hráč z Českého týmu Tre Simmnons. Po této soutěži se opět začalo hrát. Druhá čtvrtina byla nerozhodně a obě družstva se stále přetahovala o výsledek. Po konci druhé čtvrtiny následovala další soutěž pro diváky v podobě střelby a slalomu. Po třetí čtvrtině byli na řadě nejlepší smečaři obou týmů.

Měly jsme možnost zhlédnout něco nepředstavitelného. Pro naše nejmenší děvčata to byl nevšední zážitek, na který jen tak nezapomenou. Poslední čtvrtá čtvrtina byla velmi napínává a výsledek byl stále nerozhodný. Naše děvčata proto začala fandit ze všech sil. Český tým se dostal s přehledem do vedení a nakonec celý zápas dokázal vyhrát. Nadšení všech zúčastněných bylo velké. Děvčata tak zažila den plný dojmů a nevšedních zážitků.

Karolína Piňosová

Autor redakce

Komentáře (0) Trackbacky (0)

Zatím žádné komentáře.


Zanechejte komentář

Zatím žádné trackbacky