Listy regionů
27Bře/140

Jarní výlet do Wikylandu

Jaro je čas jako stvořený pro výlety, zvlášť když je plné tepla a sluníčka, jako to letošní. A tak není nic lepšího, než první jarní den přivítat se svými kamarády hezky zvesela a hlavně společně.

Děti ze školní družiny Slovákova se v pátek 21. 3. vypravily na návštěvu zábavního parku WIKYLAND v Brně, který je otevřený teprve několik měsíců a tak určitě stojí za to prozkoumat, co zajímavého nabízí.

Měli jsme na to vyhrazeny celé dvě hodiny od páté do sedmé v podvečer, ale i tak nám čas uběhl jako voda. Trampolíny, skluzavky, bludiště, lezecké stěny, kolotoče, tobogány všech možných tvarů a barev nás nenechaly vydechnout, navíc ještě autíčka, koloběžky a spousta dalších atrakcí, ze kterých bylo těžké si vybrat. A když už docházely síly, poseděli jsme a odpočinuli si v malém dětském kině nebo u stolečků v kavárničce s občerstvením. Někteří využili také nabídky obchůdku s hračkami a domů si pak odváželi i malé suvenýry nebo dárečky pro svoje sourozence a rodiče, kteří už v Boskovicích u družiny netrpělivě čekali nejen na nás, ale hlavně na naše dojmy a zážitky… Byla jich celá hromada, ale my se už dnes těšíme na další…!!

Alena Koutná, Gabriela Klevetová a děti
ŠD Slovákova Boskovice

Autor redakce

Komentáře (0) Trackbacky (0)

Zatím žádné komentáře.


Zanechejte komentář

Zatím žádné trackbacky