Listy regionů
24Dub/140

Druhé finále OP Livebox – TJ Sokol BC Boskovice vs BSC Husovice A

Sportovní hala SOŠ a SOU André Citroëna v Boskovicích duněla v sobotu 12. dubna údery basketbalového míče a mohutným povzbuzováním přihlížejících diváků. Probíhal nejdůležitější zápas soutěže OP Livebox v sezóně 2013 – 2014 a to druhé finále mezi domácím celkem TJ Sokol BC Boskovice a BSC Husovice A.

Více k utkání trenér domácích Petr Malach DiS.: „V pátek 11. dubna jsme se zúčastnili prvního finálového střetnutí na hřišti BSC Husovice A. Zápas se pro nás vyvíjel dobře, ve vedení skóre jsme se pravidelně střídali. Závěrem se projevila větší zkušenost domácích a nakonec Husovice zvítězily o šest bodů 81:75. Byli jsme v plné sestavě, štěstí stálo na straně soupeře. Druhé finále se konalo na palubovce v Boskovicích. Celý zápas jsme s Husovicemi drželi krok, čtvrtá část hry ukázala větší sílu i štěstí soupeře a opět jsme podlehli tentokrát o deset bodů 67:77.

Petr Malach DiS. pak zhodnotil celou sezónu: „Došlo ke sloučení družstev TJ Sokol BC Boskovice a Basketsport, k nám do týmu přišlo pět nových hráčů. Petr Klimeš, Tomáš Kožoušek, Martin Duda, Milan Vaněk a další, kteří se stali stabilními hráči kádru, družstvo se stabilizovalo v šikovný a silný tým. Poslední zápas s Teslou Brno a dvakrát s BSC Husovice A byly pro nás nejzdařilejší a předvedli jsme dobrý výkon. Sezónu i přes několik zranění hodnotím jako velmi vydařenou. Druhé místo v této soutěži je obrovský úspěch.“

Zbývá poděkovat domácím basketbalistům za vzornou reprezentaci boskovického sportu.

Luboš Sušil

Autor redakce

Komentáře (0) Trackbacky (0)

Zatím žádné komentáře.


Zanechejte komentář

Zatím žádné trackbacky