Listy regionů
15Dub/140

I bez Facebooku se dají prožít skvělé okamžiky. Body Rockers Squad pro děti v Boskovicích 27. března

Do tělocvičny chodí děti většinou rády. Určitě s větší chutí než do učeben na jiné předměty. Ve čtvrtek 27. března se do haly při ZŠ Sušilova těšily snad ještě víc. Čekal je totiž zdravý pohyb při svižné hudbě. V hale to už i před začátkem hučelo jako v úle.

Tančí celá družina – tak se jmenovala ukázková hodina taneční školy Bodyrockers Squad Patrika Oujezského, s níž má škola úzkou spolupráci.

„Akce též připomíná zahájení výstavby našeho hřiště zde u školy,“ spustila úvodem vychovatelka Jarmila Němečková. „Rozestupte se po celé ploše a můžeme začít.“

Za dunění hudby se všichni pořádně vyřádili. „Tohle by mohlo být každý den místo matematiky,“ smály se děti.

Patrik Oujezský s asistentem předváděli taneční kroky a celá družina jej ochotně následovala. Na konci se všichni s Patrikem rozloučili takzvaným „placákem“. Závěrečný společná fotografie bude ve školní kronice připomínat hezky prožité chvíle. Děti odcházely zpět do učeben příjemně unavené s vědomím, že skvělá zábava se dá prožít i bez počítače a Facebooku.

„Spolupracujeme s TJ Sokol,“ přiblížil svou taneční školu Patrik Oujezský. „Byli jsme teď na Mistrovství Evropy v Amsterodamu, odtud jsem přivezl medaili za první místo, a mistrovství světa v dánském Kopenhagenu, kde jsem získal vícemistra světa. Máme secvičené další choreografie, v mezinárodních soutěžích hodláme pokračovat. Zde pro děti jsme připravili něco malého na zahřátí, Zumba rozcvičku a sestavu na český HipHop. Já sám tančím od patnácti let. Začal jsem v místním DDM, tančím 22 let. Taneční škola Bodyrockers Squad zde existuje téměř šest let a za tu dobu jí prošlo přes pětset dětí. Pro nácviky není třeba nic zvláštního. Stačí tepláky, tričko, obuv do sálu s pevnou podrážkou a především chuť do práce.“ Já teď musím rychle do Rájce, kde nás čeká další trénink,“ zakončil Patrik Oujezský.

Luboš Sušil

Autor redakce

Komentáře (0) Trackbacky (0)

Zatím žádné komentáře.


Zanechejte komentář

Zatím žádné trackbacky