Listy regionů
16Dub/140

Žáci zahájili sezónu šokem

11. duben 2014 - tento den si budeme všichni pamatovat. Žáci zahájili sezónu vítězstvím nad brněnskými Draky!

V nových dresech vyběhli dnes naši žáci na hřiště, aby odehráli první utkání sezóny 2014, v nichž přivítali soupeře nejtěžšího - Draky z Brna, obhájce to titulu mistra ČR z minulého roku.

Kouzlo nových dresů podpořená cílevědomým a téměř bezchybným výkonem a hned na úvod sezóny žáci doslova šokovali celý svět. Každou směnou si připisovali postupně bod za bodem, zatímco Drakům na pálce nepovolili prakticky nic. Před poslední směnou jsme tak vedli už 8:2 a překvapení, šok a bezradnost mohli jsme číst z dračích tváří. Po snížení náskoku na 8:5 přišel na nadhazovací kopec Adam Prudil, který hodil 9 striků a bylo po zápasu (aspoň tak snadné a rychlé se mně to zdálo). Vítězství nebylo dáno nějakým štěstím, náhodou nebo jiným vnějším vlivem - bylo to dílo celé party, která se pod vedením Jaroslava Krejčíře tvoří, rodí a zlepšuje se už prakticky rok a půl.

Ve druhém utkání jsme měli několik nešťastných okamžiků a také bylo již vidět únavu na našich hráčích. Možná, že i menší soustředění vlivem prvního utkání (to se ještě musíme naučit), možná přeci jenom větší herní zralost Draků - druhé utkání jsme prohráli 4:8, ale do poslední chvíle se museli Draci obávat o to, aby vůbec nějaké body dnes získali.

Skvělé, skvělé a ještě jednou skvělé! Těžko v takové chvíli vyzdvihovat výkon jednotlivců, když dnes vyhráli všichni. Pochvalu a poděkování zaslouží každý. Přesto nejlepšími mezi nejlepšími byli Jakub Streit, který odházel skvěle první utkání, Adam Prudil svým výkonem v poli a na nadhozu, Tomáš Potůček, který statečně házel ve druhém utkání, Ondřej Šebela za své tradiční výkony na pálce a třetí metě. A hlavně jsme měli posily z přípravky - Šimona Kohoutka a Vítka Špidlu, kteří už dnes udrží krok s těmi o dva roky staršími.

Marek Pomazal

Autor redakce

Komentáře (0) Trackbacky (0)

Zatím žádné komentáře.


Zanechejte komentář

Zatím žádné trackbacky