Listy regionů
20Kvě/140

„Měsíc náborů“ mladých fotbalistů s FAČR a fotbalovými kluby

V měsíci květnu 2014 proběhne po celé České republice "Měsíc náborů" mladých fotbalistů ve spolupráci s FAČR, Českou televizí a kluby Gambrinus ligy. Právě v tomto období mají rodiče jedinečnou šanci přihlásit své dítě do jakéhokoli fotbalového klubu ve svém okolí a zaregistrovat ho jako člena Fotbalové asociace České republiky.

FC Boskovice dlouhodobě významný fotbalový klub, který dělá dobré jméno daleko za hranicemi okresu Blansko a sklízí své úspěchy jak na poli dospělých tak i mládežnických družstev organizuje

NÁBOR MLADÝCH FOTBALISTŮ

ročníků narození 2000 – 2009

ve čtvrtek dne 29. května od 15 do 18 hodin

na svém hřišti v Boskovicích v Červené Zahradě

Rodiče, přiveďte své děti, které mají rády sport. Ujmou se jich kvalifikovaní trenéři, uvidí tréninkovou jednotku přípravky a žáků, včetně brankařského tréningu a sami se mezi ně zapojí. Asistovat jim budou trenéři i hráči A mužstva dospělých našeho klubu FC Boskovice.

Přivítáme i ty, kteří už fotbal u nás či v jiném oddílu hráli a svou činnost v klubu přerušili.

Pro sezonu 2014/15 budeme mít v soutěžích celkem 7 mládežnických mužstev, vaše děti se stanou jejich součástí, budou se v našem překrásném sportovním areálu pravidelně připravovat a hrát soutěže v rámci okresu Blansko a Jihomoravského kraje.

Vašemu dítěti vyřídíme registrační průkaz a členství ve FAČR. Pak už budeme společně vašeho malého fotbalistu podporovat v jeho dalším fotbalovém růstu a vy rodiče budete slušnými fotbalovými fanoušky.

Výkonný výbor FC Boskovice a trenéři mládeže.

Autor redakce

Komentáře (0) Trackbacky (0)

Zatím žádné komentáře.


Zanechejte komentář

Zatím žádné trackbacky