Listy regionů
20Kvě/140

ZVÍŘÁTKOVÝ DEN – PRODEJNÍ VÝSTAVA DOMÁCÍCH MAZLÍČKŮ A CHOVATELSKÝCH POTŘEB

Na Sportovním ostrově L.D. v Blansku působí již několik let Kynologický Klub Agility. Kromě pravidelných nedělních tréninků základní poslušnosti a tréninků agility (běhání přes překážky ), pořádá Klub každoročně i několik zajímavých veřejných akcí pro pejsky a jejich pánečky. Jsou to například soutěže v tanci se psem, tréninky a závody v coursingu, závody v agility, 12 ročníků blanenské Výstavy psů ( Voříškiády ), Pochod lesem se psem, Dog racing , apod.

Letos jsme pro veřejnost naplánovali novou akci. Jedná se o obdobu tradiční blanenské výstavy psů. Ovšem tentokrát to bude navíc akce prodejní. To znamená, že můžete svá zvířátka a produkty nejen vystavovat, ale také rovnou nabídnout případným zájemcům. Výstava se ovšem netýká pouze psů. Nabídnout k obdivu anebo prodeji můžete i kočky, králíčky, morčata, ptáky, či lamu.

Akce mohou využít i majitelé psů s PP, kteří se chystají na svou první výstavu a potřebují si to s ním někde nezávazně vyzkoušet.

Přihlásit se na tuto výstavu mohou i ti, co už doma žádné zvířátko nemají, ale zbyly jim po něm nějaké věci. Pokud jsou v dobrém stavu, mohou si je na výstavě sami prodat.

A samozřejmě je akce určena i těm, kteří vyrábí krmení pro zvířata, potřeby pro chovatele, hračky, či předměty se zvířecí tématikou. Může se jednat například o oblečení, keramiku, šperky, doplňky apod. Přihlaste se a nabídněte veřejnosti. Tato výstava se bude konat v sobotu 7.6.2014.

V doprovodném programu uvidíte vystoupení – Tanec se psem a exhibici Agility Pokud vás akce zaujala, neváhejte a přečtěte si podrobné propozice na stránkách: www.agility-blansko.net

Další informace: 602 843 544, přihlášky na e-mail: h.rajtslegrova@seznam.cz

Autor redakce

Komentáře (0) Trackbacky (0)

Zatím žádné komentáře.


Zanechejte komentář

Zatím žádné trackbacky