Listy regionů
12Čvn/140

Kulturní zařízení města Boskovice pořádají

V neděli 22. června se od 15.00 v parku u Zámeckého skleníku koná veselé odpoledne pro rodiny s dětmi „Táta dneska frčí“. Akci pořádají mezinárodní hudební festival 13 měst Concentus Moraviae, Síť mateřských center, MC Boskovice, ZUŠ Boskovice, Kulturní zařízení města Boskovice ve spolupráci s městem Boskovice.

Program: Rozum a štěstí - loutková pohádka Dřevěného divadla Jana Hrubce, cirkusová škola Divadla KUFR, dětský dechový orchestr ZUŠ Boskovice, dětské folkové hudební skupiny Pružiny, Berušky ze Zušky, Veka, taneční vystoupení žáků ZUŠ Boskovice, koncert orchestru ZUŠ Boskovice, stanoviště mateřských center, skákací hrad, stavebnice GECCO a další.

Vstupné dobrovolné ve prospěch MC Boskovice. V případě špatného počasí se redukovaný program uskuteční v prostorách Zámeckého skleníku.

Ve čtvrtek 26. června se od 20.00 v Letním kině Boskovice koná oslava konce školního roku v letňáku - koncert úspěšné české kapely Mandrage pod širým nebem v areálu letního kina. Jako předkapela se představí skupina Evelynne (acid-electronica / Praha).

Mandrage - česká pop-rocková hudební skupina pocházející z Plzně. Skupina se proslavila hity jako Šrouby a matice, Františkovy lázně, Hledá se žena a Na dlani. V roce 2013 vydali své poslední album Siluety.

Vstupné: 300 Kč plná cena / 250 Kč v předprodeji v MIS Boskovice a v síti www.ticketportal.cz.

Autor redakce

Komentáře (0) Trackbacky (0)

Zatím žádné komentáře.


Zanechejte komentář

Zatím žádné trackbacky