Listy regionů
3Čvn/140

Žáci Olympia Blansko získávají další dvě vítězství

Ve středečním odpoledni si naši žáci připsali další dvě výhry na své konto. Po vcelku jasném průběhu porazili Techniku Brno B v poměru 8:6 a 26:11.

Vzpomínáte na minulý květen, kdy na našem kontě byla pouze jedna výhra a série m noha porážek? Cílevědomá a systematická práce přivedla loňské outsidery do role dravců soutěže a žáci tak mají již sedm výher a tři porážky.

Středeční utkání se hrála za skvělého počasí před početnou diváckou kulisou. V prvním utkání si dokonce odbyl svoji rozhodcovskou premiéru Vojta Pomazal, který operativně zaskočil na pozici metového rozhodčího.

Utkání samotná měla jednostranný průběh. Velmi brzy jsme získali vedení 8:2, které jsme pohodlně udrželi do konce. Ve druhém utkání to bylo ještě přesvědčivější. Soupeř naše schopnosti tedy příliš neprověřil, nicméně i tak mu patří uznání - byli to hráči, kteří ještě minulý rok hráli v kategorii věkově nižší.

A tak jsme mohli vyzkoušet některé novinky - Tomáš Hemmer a Vojtěch Chlup na nadhozu si vedli, coby novicové v této roli, velmi dobře. Naše tradiční opory Tomáš Potůček a Adam Prudil (již v roli reprezentanta ČR) byly naší jistotou - Tomáš Potůček skvělý odpal s doběhem a Adam Prudil bezchybná jistota na první metě.

Ve svém posledním zápase přivítají žáci A-tým Techniky ve středu 28. května - přijdeme je všichni povzbudit.

Marek Pomazal

Autor redakce

Komentáře (0) Trackbacky (0)

Zatím žádné komentáře.


Zanechejte komentář

Zatím žádné trackbacky