Listy regionů
9Čvc/140

Kino Boskovice uvede přímý přenos legendární komediální skupiny MONTY PYTHON živě (převážně)

Společné vystoupení pěti žijících členů skupiny Monty Python, jejich první od roku 1982 a údajně poslední vůbec, bude 20. července živě přenášeno do 1500 kin na světě včetně České republiky. Do projektu se zapojí i kino Boskovice. Po více než třiceti letech se na pódiu znovu sejdou členové legendární komediální skupiny Monty Python. V souhrnném věku pouhých 358 let se John Cleese, Terry Gilliam, Eric Idle, Terry Jones a Michael Palin chystají znovu zahrát některé ze svých nejlepších skečů, a to s moderním, aktuálním, pythonovským švihem.

„Díky úžasnému vynálezu pohyblivých obrázků přichází Poslední noc Monty Pythonů do kina blízko vás. Vytáhněte své zauzlované kapesníky a zahřejte ještě jednou svůj mozek při posledním uplakaném, legračním, bouřlivém a skandálním sbohem pěti zbývajícím Pythonům, jejichž vtipy se chystají odejít do důchodu. Na velkém plátně, v HD,“ vzkázali fanouškům členové Monty Python, kteří již dříve předeslali, že poslední show bude obsahovat trochu humoru, hodně patosu, hudbu a špetku starověkého sexu.

Monty Python jsou po právu považováni za jedny z největších komiků všech dob. Ovlivnili celou generaci a způsobili revoluci ve světě komedie. Jejich netrpělivě očekávaný návrat je jednou z největších divadelních událostí roku 2014. Diváci se nemusí bát, že by skečům v angličtině neporozuměli, přímý přenos totiž bude opatřen českými titulky.

Přímý přenos proběhne v kině Boskovice v neděli 20. 7. 2014 od 20 hodin. Předpokládaná délka představení je 2 hodiny. Vstupné je 260 Kč.

Monty Python plakat Boskovice

Tomáš Marvan – vedoucí kina

Autor redakce

Komentáře (0) Trackbacky (0)

Zatím žádné komentáře.


Zanechejte komentář

Zatím žádné trackbacky