Listy regionů
14Čvc/140

LYSICE za kamennými svědky minulosti 2014

V sobotu 7. června 2014 nás Obecní knihovna Obora a Jiří Vymětalík pozvali na výlet ZA KAMENNÝMI SVĚDKY MINULOSTI DO LYSIC.

Šli jsme tudy: Lysice, obchodní dům COOP Jednota na Komenského ul. - nám. Osvobození, památník padlých, Mariánský sloup - Horní náměstí, hraniční kámen vedle radnice - zámek, vnitřní nádvoří-hraničník DRNOWICZ KVNSTAT 1600, lapidárium- křížový kámen Oldřicha z Boskovic 1320, v průchodu cihly se značkami - zámeckou oborou kolem bývalé kašny ke kostelu sv. Petra a Pavla, farní dvůr - kolem hřbitova po Boskovické ul. k sv. Jánu - nedokončený dálniční nadjezd silnice Lysice-Krhov - podél tělesa nedálnice Vratislav-Vídeň k dokončenému deskovému mostu přes Lysický potok a polní cestu - po červené značce k mlýnu Hrázka - zpět ke hřbitovu a do Lysic.

Srdečné pozdravy posílají:

Honzík, Tomášek, Zuzana, Jiří H. Rudolf, František. Jana a Jiří T. Lukášek, Michaela, Martin U. Marie, Jaromír, Kamil, Pavel V. Marie Z. a Jiří V. z Obory, Lysic, Brťova-Jenče, Boskovic a Blanska.

Příjemce papírových pohlednic prosím o trpělivost. Stále mám tiskárnu mimo provoz, ale nebojte se, pracuje se na tom. Díky.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Jiří Vymětalík

Autor redakce

Komentáře (0) Trackbacky (0)

Zatím žádné komentáře.


Zanechejte komentář

Zatím žádné trackbacky