Listy regionů
2Čvc/140

Obhájili jsme titul Ekoškola!

Pondělí 19. května bylo pro nás, Ekotým, velkým dnem. Přijely za námi auditorky z Nadace Tereza, které měly posoudit, zda jsme doopravdy Ekoškolou a zasloužíme si tento titulu užívat.

Audit byl zahájen rozhovorem s paní zástupkyní Ing. Helenou Marešovou a vedoucím technického úseku Ing. Jaroslavem Doskočilem. Poté si auditorky vzaly na paškál nás, členy Ekotýmu. Ptaly se nás na nejrůznější otázky týkající se fungování Ekotýmu. Následoval rozhovor auditorek s koordinátorkami programu Ekoškola. Pak byly auditorky provedeny po škole, k vidění byly obě budovy, jídelna i učebna OZE, kde Ing. Doskočil podal výklad o provozu školy. Pak paní auditorky zpracovaly hodnocení naší práce, se kterým nás seznámily. Řekly nám, co se jim líbí na naší práci i co bychom mohli zlepšit. Při rozhovoru s nimi nás napadaly další plány na zajímavé akce.

Po dlouhém čekání přišel konečně v pátek 30. května na školu e-mail s verdiktem. Paní Marie Krausová z Nadace Tereza nám napsala krásnou větu: Tímto Vám předem gratuluji k tomu, že jste na základě auditu ze dne 19. 5. 2014  OBHÁJILI titul Ekoškola Tímto Vám předem gratuluji k tomu, že jste na základě auditu ze dne 19. 5. 2014  OBHÁJILI titul Ekoškola

„Tímto Vám předem gratuluji k tomu, že jste na základě auditu ze dne 19. 5. 2014 OBHÁJILI titul Ekoškola.“ J

S hrdostí tuto zprávu předáváme dál. A doufáme, že naše akce budou u Vás v oblibě a že se budeme moci těšit i na spolupráci s Vámi.

Odměnou pro nás, Ekotým, bude výlet do Prahy, kde se zúčastníme slavnostního předávání titulů EKOŠKOLA. Tato slavnostní akce proběhne 19. června 2014 v Hlavním sále budovy Valdštejnského paláce a my se už teď těšíme, až se s Vámi podělíme o naše zážitky.

Váš Ekotým

Masarykova střední škola Letovice

Autor redakce

Komentáře (0) Trackbacky (0)

Zatím žádné komentáře.


Zanechejte komentář

Zatím žádné trackbacky