Listy regionů
3Čvc/140

Pomozte svým příspěvkem k většímu formátu kulturnímu magazínu UNI

Kulturní magazín UNI vydává Unijazz, což je sdružení lidí, kteří se zajímají hlavně o hudbu nejrůznějších žánrů, ale taky o další kulturní oblasti, hledají souvislosti a vůbec se pídí po nových zajímavých věcech.

Vydávání kulturního magazínu UNI není naší jedinou aktivitou. Během celého roku nás najdete buď v čítárně Unijazzu (Praha 1, Jindřišská 5), kde máme knihovnu a kam můžete přijít na autorská čtení, poslechové pořady, filmové projekce, výstavy, besedy… nebo v klubu Kaštan (Praha 6, Bělohorská 150), kde máme na programu koncerty, divadelní představení, filmové projekce, ale taky přednášky. Možná taky znáte festival pro židovskou čtvrť v Boskovicích anebo mezinárodní hudební festival Alternativa, které pořádáme už přes dvacet let. Podrobné informace o nás a našich aktivitách najdete na www.unijazz.cz.

UNI je kulturní magazín, který se za čtvrt století své existence vyprofiloval do podoby, která je na českém mediálním trhu ojedinělá. Zabývá se všemi oblastmi kultury, tedy hudbou, literaturou, výtvarným uměním, divadlem, filmem, architekturou či fotografií, výběrově i antropologií, filozofií a dalšími disciplínami v širokém kulturním kontextu. Sází na inteligentního čtenáře, který i přes uspěchanost doby vyhledává hlubší informace a názorové texty důvěryhodných a zkušených autorů. S UNI spolupracuje řada publicistů, z nichž mnozí patří už léta k nejvyšším špičkám svých oborů, např. Petr Dorůžka a Jiří Moravčík (oba world music), Vladimír Kouřil (jazz), Alex Švamberk (rock), Antonín Kocábek (alternativa), Michal Bystrov (tradiční hudba, literatura ad.), Radim Kopáč (literatura, výtvarné umění), Zdeněk Justoň (antropologie) a mnozí další.

Přispět můžete na následujícím odkazu: https://www.hithit.com/cs/project/697/uni-2x-vetsi-2x-lepsi

Autor redakce

Komentáře (0) Trackbacky (0)

Zatím žádné komentáře.


Zanechejte komentář

Zatím žádné trackbacky