Listy regionů
10Čvc/140

Registrace na Půlmaraton Moravským krasem v plném proudu, do konce srpna můžete objednávat také oficiální trička

Občanské sdružení Sportuj s námi připravilo na sobotu 30. srpna 2014 již 19. ročník Půlmaratonu Moravským krasem, který pořádá od roku 2011 a nad kterým převzal záštitu místostarosta města Ing. Jiří Crha. Pokud nejste trénovaní běžci, pravděpodobně se hned napoprvé nevydáte na trať hlavního běhu Půlmaratonu Moravským krasem na 21, 1 kilometru.

Pro úplné začátečníky je letos poprvé připraven Lidový běh na 800 metrů. Co to je oběhnout jednou blanenské náměstí?

Pokud si troufáte na víc, můžete zvolit Běh městem na 2,4 kilometru.

Přijďte celá rodina – připraveny jsou i běhy pro nejmenší děti do 7 let v délce od 60 do 100 metrů.

Na všechny běhy se můžete registrovat osobně v Informační kanceláři města Blanska (Rožmitálova 6) nebo v Městském informačním středisku Boskovice (Masarykovo nám. 1). Pořadatelé však doporučují pohodlnou on-line registraci na www.sportujsnami.cz.

Pokud se zaregistrujete do 31. července, můžete si vybrat registraci bez trička nebo s možností získat originální tričko a u půlmaratonu a běhu na 2,4 km funkční tričko Newline v dámském nebo pánském provedení.

Od 1. srpna už bude možná jen registrace bez možnosti získání trička.

Pokud se vám přece jen nechce běhat, tak se přijďte podívat na bohatý doprovodný kulturní program. Od 12.30 do 20.00 hodin se na náměstí Republiky vystřídají taneční vystoupení, vystoupení kapely Třetí zuby a vrcholem bude koncert Ondřeje Hejmy a skupiny Žlutý pes.

Děti se mohou těšit na skákací hrad, tvůrčí dílnu, megatrampolínu a soutěže.

Půlmaraton Moravským krasem již není jen záležitostí pouze pro vytrvalostní běžce, ale tato celodenní sportovně kulturní akce má za cíl přilákat k běhání celé rodiny.

Proto – Přijďte, bavte se, fanděte a běhejte!

Ing. Jaroslav Parma

Autor redakce

Komentáře (0) Trackbacky (0)

Zatím žádné komentáře.


Zanechejte komentář

Zatím žádné trackbacky