Listy regionů
15Srp/140

Beach Červenka Boskovice – smíšené páry

Letní seriál prázdninových turnajů v plážovém volejbale, jenž pořádají Služby Boskovice, s.r.o. pokračoval po krátké odmlce způsobené nepříznivým počasím, dalším kolem tentokrát soubojem smíšených dvojic.

Ve čtvrtek 14. srpna se hrálo na koupališti Červená zahrada celý den a úplně bez publika. Tentokrát byla hladina tamního bazénu zrcadlově klidná, počasí sem žádné osvěžení chtivé návštěvníky nepřilákalo. Teplota nic moc. Kolem osmnácti stupňů, po obloze se proháněla těžká mračna. Slunce je nedokázalo a ni na chvíli prorazit a vykouknout ven. Oproti minulým turnajům, kdy byl písek rozehřátý a bylo nesnesitelné vedro, se tentokrát hrálo o poznání příjemněji. Ani krátká polední dešťová přeháňka přátelskou atmosféru nepokazila.

Po celodenních urputných bojích vyhlásil po šestnácté hodině ředitel Služeb Boskovice, s.r.o. Mgr. Milan Strya výsledky a předat ceny, jimiž byly opět volné vstupenky do Městských lázní a na koupaliště Červená zahrada. „Děkuji všem v tomto pošmourném dni za účast. Třetím bronzovým párem se stala dvojice Zuzana Zrůstková – Zdeněk Meluzín. Druhé místo obsadili Vendula Prudilová – Vojtěch Zachoval. Dnes nejlepší a první místo získávají Michaela Antušáková – Tomáš Kubala. Všem blahopřeji a ještě se společně na památku vyfotografujeme zde pod sítí.“

Mgr. Milan Strya závěrem připomenul náhradní termín turnaje ženských dvojic v pátek 22. srpna a soutěž libovolných párů hned v sobotu 23. srpna 2014.

Luboš Sušil

Autor redakce

Komentáře (0) Trackbacky (0)

Zatím žádné komentáře.


Zanechejte komentář

Zatím žádné trackbacky