Listy regionů
26Srp/140

Ivo směřuje na MS do South Caroliny

Pro fanoušky Iva a jeho přátele si dovolujeme uveřejnit aktuální informaci, že se Ivo vydal se svým trenérem a vedoucím centra mládeže při TJ Favorit Lukášem Petrem, na své již 3. mistrovství světa na silnici. Letos se silniční mistrovství koná v USA ve státě Jižní Karolína v městě Greenville. Ivo svoji závěrečnou přípravu věnoval právě tomuto mistrovství. Pod bedlivým dohledem trenérů a celého realizačního teamu piloval svoji formu v okolí Černé Hory, která je pro tuto přípravu naprosto ideální.

Svůj let zahájili startem z letiště Václava Havla dne 24.8. v 7,00 hod. let směřoval nejdříve na letiště Heathrow (Londýn), aby následoval let v 15,25 do americké Atlanty. Odtud se Ivo s Lukášem Petrem přesunou vozidlem do místa závodů do města Greenville v Jižní Karolíně. Na místo by měli dorzit 25.8. v raních hodinách.

Iva čeká start v silniční časovce (28.8. v 9 hod. místního času, což je ve 14 hod. času našeho) a v silničním závodě (31.8. v 8,02 místního času, 13,02 našeho času). Pro úspěšnou reprezentaci jsme zvolili dostatečný předstih pro místní aklimatizaci. Ivo v současné době vede světový ranking a je druhým mužem světa.

Všichni pevně věříme, že jeho letošní forma (1.,2.,3., místo na světových pohárových závodech, 2 x 1.místo na evropských pohárech) povede k zisku vytoužené medaile z Ivovy milované silnice, po zisku bronzové medaile na mistrovství světa 2014 na dráze v Aquascalientes mu to všichni přejeme z celého srdce. Až v Americe musí být slyšet náš pokřik "DOTOHO,DOTOHO,..."IVO BOJUJ"..., jedeš za nás za všechny. Za všechny hodné lidičky, které Tvůj životní příběh motivuje v jejich životě. Držíme Ti pěsti, jsi náš a my jsme s Tebou!!!!!!!!!!!

Autor redakce

Komentáře (0) Trackbacky (0)

Zatím žádné komentáře.


Zanechejte komentář

Zatím žádné trackbacky