Listy regionů
28Srp/140

Předposlední kolo turnajů v plážovém volejbale na Července je odehráno

Seriál turnajů v plážovém volejbale organizovaný Službami s.r.o. Boskovice pokračoval v pátek 22. srpna předposledním kolem. Tentokrát své sportovní výkony pod žlutě orámovanou sítí v písku na koupališti Červenka předvedly dívčí dvojice.

Opět vládlo dosti nevlídné počasí, vodní areál byl zase úplně prázdný. Až po poledni Slunce prorazilo těžké mraky a začalo být i docela příjemné teplo. Pro hráčky to ovšem příliš dobré nebylo, občas byly oslněné a jejích údery kvůli tomu někdy i nepřesné. Na druhou stranu se objevilo alespoň několik diváků složených převážně z přátel a kamarádů soupeřících děvčat.

Asi po šestihodinových bojích mohl ředitel turnaje a současně hlavní rozhodčí Mgr. Milan Strya vyhlásit výsledky a předat ceny. Opět to byly vstupenky do Městských lázní nebo na koupaliště.

„Jsem rád, že jsme dnes nezmokli,“ spustil Mgr. Milan Strya. „Na třetím místě skončila dvojice Eva Mrázková – Veronika Chlupová. Stříbrnou pozici obsadila děvčata z nedalekých Letovic Kamila Lepková – Markéta Suráková a nejlepšími byli tentokrát hráčky Zuzana Zrůstková – Vendula Nováková. Na závěr se ještě na památku vyfotografujeme zde pod sítí,“ zakončil Mgr. Milan Strya.

Autor redakce

Komentáře (0) Trackbacky (0)

Zatím žádné komentáře.


Zanechejte komentář

Zatím žádné trackbacky