Starosta Boskovic přijal Mistryni ČR Adélu Šafářovou

V úterý 26. 8. 2014 přijal starosta města Jaroslav Dohnálek Mistryni ČR Adélu Šafářovou. Adéla Šafářová z Boskovic je členkou oddílu Moravec Boskovice a závodí jak na MTB (tedy horském kole), tak i na silničním. V obou disciplínách dosáhla letos vynikajících výsledků!

Na silničním Mistrovství ČR žáků a kadetů v Račicích (29. 7. – 2. 8. 2014) se Adéla Šafářová stalaMistryní ČR v časovce jednotlivkyň, v závodě s hromadným startem se stala vicemistryní a kolekci medailí zkompletovala třetím místem z časovky dvojic.

Na srpnovém Mistrovství ČR MTB XCO v Praze – Řepích se v kategorii kadetek stala Adéla ŠafářováMistryní ČR v hlavním závodě a ve finále sprintu prohrála s vítězkou Petrou Kozelskou o 1 setinu vteřiny. Souhrnně tedy zlato a stříbro z Mistrovství ČR!

Image

Za všechny tyto výkony a vzornou reprezentaci města Boskovice poděkoval v úterý 26. srpna Adéle Šafářové starosta města Jaroslav Dohnálek. Adéla přišla se svým otcem a společně přiblížili panu starostovi zákulisí přípravy a bojů v cyklistických závodech. Také prozradili, že Adéla má našlápnuto ještě k dalšímu triumfu, když vyhrála zatím všechny letošní závody Českého poháru MTB a na zpečetění dalšího vynikajícího výsledku ji čeká v polovině září finálový závod.

Image (2)

Jaroslav Dohnálek popřál Adéle i jejímu otci ještě mnoho sportovních úspěchů, ale i osobních, protože Adéla po dokončení základní školní docházky nastupuje 1. září na Střední pedagogickou školu v Boskovicích.

Image (1)

Text a foto: Ing. Jaroslav Parma

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *