1. NAROZENINOVÁ PÁRTY… VE ZNAMENÍ PANNY

Děti ze školní družině Slovákova po celý minulý školní rok oslavovaly svoje narozeniny společně se všemi svými kamarády. Nová tradice se malým i velkým líbila natolik, že v ní budeme rádi pokračovat i letos….tentokrát však oslavenci budou vždy děti narozené v určitém znamení zvěrokruhu.

První oslava se tedy nesla ve znamení PANNY a hlavními aktéry celého  čtvrtečního odpoledne 25. září bylo dvanáct dětí narozených v období od 23.srpna do 23. září.

Každého oslavence jsme z kruhu vyvolali narozeninovou písničkou, aby si poté převzal svůj dortík, sfouknul svíčku a mohl si něco tajného přát. Spolu s gratulacemi a potleskem si děti odnášely ještě dárkovou tašku se svoji osobní knížkou a balonek naplněný heliem. Narozeninový maraton nám zpříjemnily také naše praktikantky ze SPgŠ ,které dětem zahrály několik veselých scének.

A potom už nastala chvíle, na kterou netrpělivě čekaly úplně všechny děti – otevřel se stánek s popcornem a ke slovu přišel i náš zbrusu nový stroj na cukrovou vatu. Netrvalo dlouho a  připadali jsme si jako na pouti, všude kolem se vznášely růžové obláčky vaty a smály se spokojené tváře našich dětí…

Alena Koutná

ŠD Slovákova Boskovice 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *