Listy regionů
10Říj/140

BK Blansko uspořádal přípravné utkání pro svoje nejmladší hráčky

Dívčí basketbalový klub BK Blansko, který hraje pod hlavičkou DDM Oblázek, nastoupil v pátek 3. 10. ke svému prvnímu přípravnému utkání v nové sezóně, v kategorii mini žákyně. Na první zápas v letošní sezóně, klub pozval družstvo Kohouti Brno.

Děvčata sehrála své úplně první utkání, tudíž nebyl důležitý výsledek, ale načerpání co nejvíce zkušeností o tom jak to při zápase chodí. Ze začátku děvčata byly nejistá a rozpačitá. Nedařilo se jim střelecky a velké problémy jim dělala obrana. Přesto si nejmenší hráčky držely před soupeřem mírný náskok. V průběhu utkání soupeř obměnil svoji sestavu, a bodový náskok se začal srovnávat.

Všechna naše děvčata ve hře statečně bojovala. Skvěle se zapojily se i ty nejmenší basketbalistky. Díky vyrovnanější sestavě a větším zkušenostem, nakonec družstvo Kohoutů z Brna zvítězilo.

Trenérské dvojici Karolíně Piňosové a Luďkovi Bezděkovi udělalo radost především to, že si zahrály všechny hráčky, které se snažily až do poslední minuty o korigování výsledku. Děvčata si také vyzkoušela, jaké je to hrát před povzbuzujícím publikem.

Text: Karolína Piňosová

Foto: Kateřina Buřtová

Autor redakce

Komentáře (0) Trackbacky (0)

Zatím žádné komentáře.


Zanechejte komentář

Zatím žádné trackbacky