Drakiáda Skalice 18. 10. 2014

Slunečné sobotní odpoledne bylo pro Skalické dnem Drakiády. Akce se konala na louce nad hřištěm, u „velkého dubu“. Povětrnostní podmínky sice drakům příliš nepřály, ale děti ani rodiče se nedali odradit a jejich vytrvalost neznala mezí. Drak největší, nejbarevnější, nejusměvavější, nejmodernější, nejdelší, nejspeciálnější, nejrychlejší, nejlépe létací, nejmenší, a nejoriginálnější, to byly kategorie, které děti se svými létacími krásami obsazovaly.

Nejvíce překvapil tatínek, který vyrobil svým dětem obrovského a opravdu nádherného draka. Sice díky absenci větru nelétal, ale věřte, byla to nádhera. Když se všichni dostatečně vyběhali, přesunuli se k ohništi, kde každé z dětí dostalo nápoj a párek na opékání. Po občerstvení následovalo vyhlášení výsledků a předání odměn účastníkům. A co bude dál? To je zatím tajemství, ale snad budou všichni náležitě spokojeni.

Text: Monika Pozorská

Snímek: Martin Pozorský

Příspěvek byl publikován v rubrice Boskovice se štítky , , a jeho autorem je redakce. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *