Nová ambulance praktického lékaře v Nemocnici Blansko

Od 5. listopadu 2014 zahájila provoz nová ambulance Nemocnice Blansko, a to AMBULANCE PRAKTICKÉHO LÉKAŘE PRO DOSPĚLÉ. Tato ambulance se nachází ve 2. patře polikliniky. V ambulanci ordinuje lékař MUDr. Michal Grűnwald, všeobecná sestra je Andrea Kaňová.

Ambulance MUDr. Michala Grűnwalda přijímá pacienty do registru. V případě zájmu je třeba zažádat o změnu registrace ošetřujícího lékaře. Veškeré informace a podklady potřebné k přeregistrování poskytovatele zdravotních služeb předá všem zájemcům všeobecná sestra ambulance praktického lékaře Nemocnice Blansko – Andrea Kaňová.

Kontakty – ambulance praktického lékaře Nemocnice Blansko: Tel: 516 838 400, e-mail: praktik@nemobk.cz

Ordinační doba ambulance:

Po: 7 – 12 hodin

Út: 7 – 12 hodin

St: 7 – 12 hodin

Čt: 7 – 12 hodin

Pá: 7 – 12 hodin

Ordinační doba ambulance bude ještě upravena v návaznosti na zkušební provoz během měsíce listopadu, minimálně jeden den bude provoz i v odpoledních hodinách.

Nemocnice Blansko převzala obvod i zdravotnickou dokumentaci po MUDr. Hlaváčovi (v případě ukončení poskytování zdravotních služeb úmrtím poskytovatele, zdravotnickou dokumentaci převezme příslušný správní orgán nebo osoba, která hodlá pokračovat v poskytování zdravotních služeb – viz. § 27 zákona). Více informací na www.nemobk.cz v sekci dokumenty.

Bc. Kateřina Ostrá

tisková mluvčí

Příspěvek byl publikován v rubrice Blansko se štítky , a jeho autorem je redakce. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *