Pivovar Černá Hora přináší před Vánoci speciální kolekce piv

Pivovar Černá Hora již tradičně dělá radost všem pivním fajnšmekrům. Pro adventní čas si přichystal oblíbený pivní Adventní kalendář, Vánoční mixpack a Dárkové balení pivních stylů. Kromě piv z Pivovaru Černá Hora zde milovníci zlatavého moku objeví i další piva z regionálních pivovarů skupiny Pivovary Lobkowicz.

Předvánoční čas je již tradičně v Pivovaru Černá Hora spojen s pivním Adventním kalendářem. Jeho princip je obdobný jako u čokoládových adventních kalendářů – na každý den od 5. do 24. prosince je pro jeho majitele připravena jedna láhev zlatavého moku. Do speciálního balení dvaceti různých piv vybral Pivovar Černá Hora následující pětici piv: tmavý ležák Granát, světlé ležáky Páter a Ležák, polotmavý výčepní Kern a světlé nefiltrované výčepní pivo Sklepní. Vedle piv z pivovaru Černá Hora Adventní kalendář obsahuje i piva z Pivovaru Klášter, Rychtář, Jihlava, Protivín, Uherský Brod a Vysoký Chlumec. K dostání je v Normě, Globusu, Bille a Aholdu. Přibližná cena se pohybuje kolem 349 korun.

Dalším speciálním balením je Vánoční mixpack. Jedná se o Vánoční kolekci sedmi pivních specialit z pěti regionálních pivovarů Čech a Moravy. Lidé zde najdou tmavý Granát z Černé Hory, speciály Telčský Zachariáš a Jihlavský Grand z Pivovaru Jihlava, Comenius z pivovaru v Uherském Brodě, polotmavé speciální pivo Démon z vysokochlumeckého pivovaru a v neposlední řadě také piva Protivínský Granát a Prácheňská Perla z varny sládků v Protivíně. Vánoční mixpack prodávají řetězce Penny, Norma, COOP, Kaufland, Globus, Billa, Tesco a Ahold za přibližnou cenu 99 korun.

Třešničkou na dortu je pro opravdového pivního znalce Dárkové balení pivních stylů. V jednom balení se nachází 8 různých piv, která představují 8 různých stylů. Zástupci svrchního kvašení jsou pšeničný ležák Velen z Pivovaru Černá Hora a polotmavý Amber Ale (ejl) z Pivovaru Vysoký Chlumec. Do kategorie spodně kvašených piv pak patří tmavý ležák Granát a speciál s příchutí medu Kvasar z Pivovaru Černá Hora, polotmavý 19% speciál Klášterní Bock XIX. z Pivovaru Klášter, vídeňský ležák Kounic z Pivovaru Uherský Brod, světlý prémiový ležák Lobkowicz Premium z Pivovaru Protivín a kouřový polotmavý ležák Rauchbier z Uherského Brodu. Dárkové balení pivních stylů bude k dostání ve vybraných pivotékách a ve speciálních prodejnách.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *